Google Messenger'a Yeni Widget ve GIF Desteği Geldi

0
0
0
0
0
Mesajlaşma konusunda diğer uygulamalara göre geri planda kalan Google'ın Messenger'ı, yeni güncellemeleri ve geliştirmeleri ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi amaçlıyor.
Çoğumuz yaptığımız mesajlaşmalarda genellikle, Facebook Messenger, Whatsapp gibi uygulamalar kullanırız. Bu tarz uygulamalar arasında Google'ın Messenger'ını kullananların sayısı çok azdır. Bunun başlıca nedenlerinden biri şüphesiz 160 karakter sınırı olması.

Genelde uzun uzun konuşmayı sevdiğimiz için bu karakter sınırı bize zaman zaman yetmiyor. Ayrıca diğer uygulamalara göre bazı özelliklerde geride kalan Messenger'ın bu durumu Google'ın da dikkatini çekmiş.160 karakter bazen düşüncelerinizi yada tepkilerinizi mesajlarınıza sığdırmaya yetmez. Bu duygularınızı da uzun uzun mesajla yazarak iletmek istemezsiniz. İşte bunun farkına varan Google, bir süredir Hangouts'da olduğu gibi kendi Messenger'ına da animasyon GIF özelliği getiriyor.Ayrıca Google'ın Messenger'ının da yeni bir uygulaması bulunmakta. Eskisine göre hataları düzeltilmiş ve geliştirmeler yapılmış. Yenilenmiş ve geliştirilmiş özellikleriyle Google Messenger'ı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
 
    Google Messenger


 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0