Google’ın 149 Dolar Değerindeki Fotoğrafçılık Aracı Artık Ücretsiz!

2
0
0
0
0
Google’ın profesyonel fotoğrafçılara yönelik araç seti olan Nik Collection’ı bundan sonra ücretsiz olarak indirmeye sunacak.
Google, gelir elde etmekte zorlandığı bir aracını daha ücretsiz hale getirdi. Daha önce 499 dolardan satışa sunulan ve sonradan 149 dolara kadar düşen fotoğrafçılık aracı Nik Collection, bundan sonra ücretsiz olarak indirilebilecek.

Aslında bu aracı ilk kez duymuş olabilirsiniz. Fakat uygulamanın mobil versiyonu olan Snapseed, fotoğrafa meraklı birçok kullanıcı tarafından kullanılıyordu. Nik Collection, Snapseed’in satın alınmasıyla birlikte Google’ın bünyesine geçmişti.

Uygulamada Analog Efex Pro, Color Efex Pro, Sliver Efex Pro, Viveza, HDR Efex Pro, Sharpener Pro, Dfine filtreleri bulunuyor ve Photoshop, Lightroom, Aperture gibi programlarla da kullanılabiliyor.Nik Collection’ın ücretsiz olması, aracın değersiz olduğunu asla göstermiyor. Bana kalırsa fotoğrafçılığa amatör olarak dahi ilgileniyorsanız bu aracı mutlaka denemenizi öneririm. Şuradan indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0