Google, Yedekleme Uygulaması Odysee'yi Satın Aldı

0
0
0
0
0
Google, çekilen fotoğrafları otomatik ve gizli bir şekilde paylaşabilen Odysee’yi satın aldı. Akıllı telefonla çekilen fotoğrafları evdeki bilgisayara göndermemize yarayan uygulamanın geliştirici ekibi de Google’ın bünyesine dahil oldu.  
Google, çekilen fotoğrafları otomatik ve gizli bir şekilde paylaşabilen Odysee’yi satın aldı. Akıllı telefonla çekilen fotoğrafları evdeki bilgisayara göndermemize yarayan uygulamanın geliştirici ekibi de Google’ın bünyesine dahil oldu.  

Nimbuz adını taşıyan ve bundan sonraki yoluna Google+ çatısı altında devam edecek olan ekip, geleceğe dair kesin planlarının olmadığını belirterek sadece daha muhteşem ürünler hazırlayacağının sözünü verdi. Çekilen fotoğrafları gözlerden uzak tutma konusunda master yapan Odysee’nin Google çatısı altında yoluna devam etmesi birçok kişi tarafından oldukça garip karşılansa da, fotoğraf platformunun kendi yağında kavrulmasını isteyen Google için bu alışveriş oldukça mantıklı gibi. Gündemindeki planları hayata geçirmek konusunda vakit kaybetmek istemeyen Google’ın bir sonraki adımı net olarak bilinmiyor. Ayrıca gelen haberlere göre uygulama çoktan mağazalardan kaldırıldı ve 23 Şubat’tan sonra faaliyetlerine tamamen son verecek.      
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0