Google, Songza'yı Satın Aldı

0
0
0
0
0
Google, Songza'yı Satın Aldı
Google bu sefer robot şirketi yerine çevrimiçi müzik hizmeti veren Songya'yı satın aldı.
Google uzun süredir, özellikle robot veya drone (mini helikopter) üretmi yapan şirketleri satın alıyordu. Geçtiğimiz günler içerisinde Google yeni bir satın alma daha gerçekleştirdi ancak bu sefer ki satın alma bir robot veya drone şirketi değil, çevrimiçi müzik hizmeti veren bir firma olan Songza. İşin aslında Google'ın Songza'yı satın alıyor söylentisi epeydir gündemdeydi. Görünen o ki bu söylentiler gerçekmiş.

Songza adlı bu uygulama gerçekten basit ve bir o kadarda kullanışlı. Bu uygulamada pek çok oynatma listesi bulunuyor ve siz o anki ruh halinize en uygun playlisti seçiyorsunuz. Üstelik uygulamada ki playlist seçeneği gerçekten çok geniş "yemek hazırlarken, uyku vaktinde, barda bir şeyler içerken vs" gibi ilginç playlistleri bulunuyor. Zaten uygulamayı da çekici hale getiren en önemli özellikte playlistlerin geniş ve bir o kadar da farklı olması.

Üstelik Songza uygulamasında yer alan müzikler ilerleyen zamanlarda Play Music ve Youtube ile entegre hale getirilecek. Şuan için bu satın almanın ne kadarlık bir fiyata gerçekleştiği net olarak bilinmiyor. Ancak 15 milyon dolar civarında bir ücret olduğu tahmin ediliyor.
 
  Songza Uygulamasını İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0