• Anasayfa
  • İnternet
  • Google Street View Aracına Doğru Göğüslerini Açan Kadın Meşhur Oldu

Google Street View Aracına Doğru Göğüslerini Açan Kadın Meşhur Oldu

1
0
0
0
0
​Google Maps’in bir özelliği olan ve sokaklardaki görüntüleri gerçek bir şekilde görmemizi sağlayan Google Street View, çoğu zaman ilginç görüntülerin karşımıza çıkmasını sağlıyor. Bunlardan bir tanesi de Avustralya’nın Adelaide kentine yaklaşık 230 kilometre uzaklıkta bulunan Port Pirie’de yaşandı.
Google Maps’in bir özelliği olan ve sokaklardaki görüntüleri gerçek bir şekilde görmemizi sağlayan Google Street View, çoğu zaman ilginç görüntülerin karşımıza çıkmasını sağlıyor. Bunlardan bir tanesi de Avustralya’nın Adelaide kentine yaklaşık 230 kilometre uzaklıkta bulunan Port Pirie’de yaşandı.

Google Street View’in kamera çekim aracını gören Karen Davis isimli kadın, birden tişörtünü kaldırarak göğüslerini gösterdi. Bunu meşhur olmak için yaptığını söyleyen Davis, “Aracı görünce üstümü açtım. Aracı kullanan kişi beni gördükten sonra gördüklerini garantiye almak için tekrar çekim yaptı” dedi.

Görüntüler sosyal medyada yayıldıktan sonra civarda yaşayanlar da kadın hakkında polise şikayetlerde bulundu. “Kamusal alanda ahlaksızlık” suçlamasıyla soruşturma açılan kadınla ilgili konuşan polis sözcüsü, “gelen birçok şikayetten sonra harekete geçmek zorunda kaldık” dedi. Kadına yüklü bir miktarda para cezasının verilmesi bekleniyor.


1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0