• Anasayfa
  • İnternet
  • Google, Yeni Bir Wi-Fi Yönlendirici Cihaz Duyurmaya Hazırlanıyor

Google, Yeni Bir Wi-Fi Yönlendirici Cihaz Duyurmaya Hazırlanıyor

0
0
0
0
0
29 Eylül tarihinde düzenleyeceği etkinlikle birçok cihaz duyurması beklenen Google’ın, bu cihazlar arasında bir de Wi-Fi yönlendiriciyi duyurması bekleniyor.
29 Eylül tarihi, Google açısından oldukça yoğun geçecek. Chromecast ve adları yeni belli olan Nexus’ları duyuracak olan Google, ayrıca isimlerini o gün duyacağımız farklı ürünler de tanıtacak.

Bunların dışında şirketin uzun süredir üzerinde çalıştığı geliştirilmiş kablosuz ağ teknolojisiyle ilgili bir ürünü duyuracağı söyleniyor. Şimdilik bir söylenti olan fakat sağlam kaynaklara göre duyurulması neredeyse kesin olan bu cihazın, OnHub adlı modemin yeni bir versiyonu olabileceği belirtiliyor.

Cihazın adını Transformers’taki meşhur karakterlerden Windcharger olarak belirleyen Google, ürünle ilgili çok fazla detay paylaşmamış. Fakat Windcharger’ın hemen hemen tüm Google ürünleriyle uyumlu olarak çalışacağı belirtiliyor. Önümüzdeki hafta içerisinde düzenlenecek olan etkinlikle birlikte tanıtılacak tüm ürünleri ve özelliklerini sizlere aktaracağız.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0