GTA 5'teki En İyi 5 Oyun İçi Videosu - Bölüm 1

0
0
0
0
0
GTA 5'teki En İyi 5 Oyun İçi Videosu - Bölüm 1
GTA 5'de çekilen en iyi videoları listeler halinde sizlerle paylaşıyoruz. Listemizde, komik ve şaşırtıcı derecede başarılı olan 5 farklı video bulunuyor.
GTA 5 ile ilgili bu zamana kadar bir çok video paylaşımı yapmışızdır. Komik 'fail' videoları , gerçektende başarıya ulaşmış aksiyonel girişim videoları, absürtlüğün dibine vuran videolar gibi bir çok farklı GTA 5 yapımı görmüş ve paylaşımlarını yapmıştık. Özellikle oyunun bilgisayarlar için çıkmasıyla gündemden düşmeyen bir hal alması ve her geçen gün yeni videolar yüklenmesinden dolayı yaptığımız bu paylaşımları artık düzenli hale getirerek bir yazı dizisi haline getirmeye karar verdik.

Bugünkü listemizde ise GTA 5'te yapabileceğiniz en saçma olayları gözlemleyebilirsiniz. Özellikle Director Mod'un sunmuş olduğu imkanlar doğrultusunda oluşturulan videoları izlemek ayrı bir keyif veriyor.
 

 Jesus Christ:Kendini peygamber ilan eden bir arkadaşımızın hazırlamış olduğu bu videoda, İsa kılığındaki karakterimiz resmen ölümsüzlüğünü ilan etmiş.
 

 GTA 5 Bowling:Bowling illa top ve labutlar ile oynanacak diye bir şey yok. İsterseniz labut yerine insanları dizerek, top yerinede araba sürerekte oynayabilirsiniz. GTA 5 sayesinde bowling oynuna farklı bir bakış açısı getiren oyuncu arkadaşımız bu olayı çözmüş gibi gözüküyor.
 

 Motorsikler ile Uçan Kedi:Kedinin motorsiklet kullandığını görmek oldukça zor bir olay. Fakat olay GTA 5 olunca insan artık şaşırmayı bırakıyor. Motorsiklet kullanmakla kalmayan bu kedi aynı zamanda motorsikletle birlikte havalanıyor.
 

 GTA 5 Akrobatik Uçuşlar ve Fail'ler Part 2:Başlıktanda anlayabileceğiniz üzere motorsiklet ve araba gibi taşıtlar kullanılarak yapılan bu atlayışlardan bazıları başarıya ulaşırken bazıları ise saçma bir şekilde kazayla sonuçlanıyor.
 

 GTA 5 Akrobatik Uçuşlar ve Fail'ler Part 1:


0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0