GTA Oynayarak Otomobil Kullanmayı Öğrendiğini Sandı

2
1
0
0
0
Bazı insanlar zekidir, hatta bazıları gerçekten dahi genlerine sahiptir. Bazı insanlar zekalarını kötü amaçlarla kullanır ki; kimisi gerçekten dahidir. Aşağıda haberini okuyacağınız gibileri ise gerizekalıdır.

24 yaşındaki Adam Jones isimli şahıs, Lincolnshire’da Grantham’da ikamet eden bir genç arkadaşımızmış. (arkadaşım dediğime bakmayın, varlığından yeni haberim oldu)

Adam Jones şimdiye kadar girdiği ehliyet sınavlarının hepsinden kalmış ve elbette bunun sonucu olarak hiçbir zaman ehliyet alamamış.

Sınavları geçemediğinde araba kullanmayı bilmediğini fark etmiş olsa gerek, bu eksikliğini gidermek için Playstation oynamanın faydalı olacağını düşünmüş ve sonuç olarak GTA oynayıp gazı köklemenin kendisine otomobil kullanmayı öğretebileceğine kanaat getirmiş. (otomobil de ne demek Adam; tır, uçak, kamyon, iş makinesi… ne varsa öğrenirsin sen aslansın)

Yeteri kadar oyun oynadığını da düşündükten sonra gerçek hayatta da gazı kökleyip saatte 160 kilometre hıza ulaşarak peşine taktığı polislerle uzunca bir kovalamacaya tutuşmuş. (5 yıldıza kadar yolu var sür Adam, sür)

Çevreye, kamu malına ve başka kişilerin araçlarına olmak üzere toplamda 1000 Sterlin zarara neden olan Adam, nihayetinde polisin yola kurduğu lastik dikeni sayesinde durdurulmuş ve elbette suçlu bulunarak 12 aylığına içeri atılmış.(adam harbi gerizekalı çıktı Rıza Baba)

2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0