• Anasayfa
  • İnternet
  • ​Güçlü Mıknatıslarla Captain America'nın Kalkanının Birebir Aynısını Yapan YouTuber!

​Güçlü Mıknatıslarla Captain America'nın Kalkanının Birebir Aynısını Yapan YouTuber!

0
0
0
0
0
​Güçlü Mıknatıslarla Captain America'nın Kalkanının Birebir Aynısını Yapan YouTuber!
Güçlü mıktanıslar kullanarak Captain America'nın kalkanının aynısını yapmak mümkün olabilir mi?
Ürettiği yapay iskeletlerle tanınan 'Hacksmith' isimli YouTube kanalı, Captain America'nın kalkanını üretmek için kolları sıvadı. Captain'ın son derece sağlam ve kullanışlı kalkanın en önemli özelliklerinden birisini, mıknatıs yardımıyla geri çekilmesini gerçek hayatta yapmaya çalışan Hacksmith, bunu başarabilmek adına son derece güçlü mıknatıslara başvurmuş.

İlk olarak oldukça güçlü iki mıknatısı elindeki özel bilekliğe sabitleyen sunucu (aynı zamanda cihazları üreten mühendis) 66 volt'luk bu mıknatısların her birinin 660 kg kaldırabildiğini söylüyor. Mıknatısları ürettikten ve bunlarla birkaç gösteri yaptıktan sonra asıl hedefine, yani kalkana geçen sunucu, kalkanın kolay bir şekilde tutulabildiğinden ancak Age of Ultron'da gördüğümüz şeylerin (Ultron'un askerine kalkanı saplıyor, sonra uzaktan geri alıyor) yapılamayacağından bahsediyor.
 
 

Mıknatıs ve kalkan ikilisinin denemesini detaylı olarak gerçekleştirmeyen Hacksmith, bir sonraki videoda bunu yapacaklarından bahsediyor. Yine de kalkanın uzaktan çekilemeyeceğini söyleyebilirim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0