• Anasayfa
  • İnternet
  • ​Güneş'in Batışını İzleyen Çift, Gökyüzünde Beliren UFO'yu Videoya Çekti!!

​Güneş'in Batışını İzleyen Çift, Gökyüzünde Beliren UFO'yu Videoya Çekti!!

1
0
0
0
0
​Güneş'in Batışını İzleyen Çift, Gökyüzünde Beliren UFO'yu Videoya Çekti!!
Askeri üssün yakınlarında normal bir gün geçiren çift, birden karşılarında beliren UFO'yu kayıt altına aldı.
İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra önem ve hız kazanan uzay araştırmaları, insanlığın asırlardır kendisine sorduğu 'Evrende yalnız mıyız?' sorusunun da daha büyük kitleler tarafından sorgulanmasını sağladı. Çoğu insanın ve bilim adamının inandığı uzaylı varlıklar, çoğu zaman hükümetler ve askeri deneylerle birlikte anılıyorlar.

Amerika'da yaşayan bir çift, son dönemlerin en net UFO görüntülerini paylaştılar. Ohio'da bulunan Amerikan askeri üssünün yakınında yaşayan çift, UFO görüntülerini kaydettikleri zaman gün batımını izlemek adına sokakta olduklarını, bu nedenle gökyüzünü incelediklerini belirttiler. 25 Mayıs tarihinde kaydedilen bu görüntüler, paylaştıkları UFO görüntüleriyle daha önce de gündemimize gelen Secure Team 10 tarafından paylaşıldı. Bölgede bulunan başka kişilerin de aynı cismi gördüğünü belirten Secure Team 10, gökyüzündeki cismin görüntülerinin bir araya getirildiği uzun bir video paylaştı.
 

Videoyu çeken kişiler UFO olarak tanımlanan cismin bulutlarla birlikte hareket ettiğini söylüyorlar. Bazı kişiler bu cismin askerler tarafından üretilen, bir çeşit silah veya araç olduğunu düşünüyorlar.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0