• Anasayfa
  • İnternet
  • Güvenlik Kamerasına Takılan Tarihin En Yüzsüz Hırsızının GIF'lere Malzeme Olacak Görüntüsü

Güvenlik Kamerasına Takılan Tarihin En Yüzsüz Hırsızının GIF'lere Malzeme Olacak Görüntüsü

0
0
0
0
0
Güvenlik Kamerasına Takılan Tarihin En Yüzsüz Hırsızının GIF'lere Malzeme Olacak Görüntüsü
Rusya'da hırsızlık yapan adamın sonrasında güvenlik kamerasına takılan görüntüsü, tarihin en çaresiz bakışları arasında yer alabilir.
Rusya'da yaşanan hırsızlık olayının bu zamana kadar gördüklerinizden çok daha farklı olduğuna eminim. Hiçbir şeyden haberi olmadan veznede işlemlerini yürüten bir kızın çantasından cüzdanını alan adam, gayet normalmiş gibi davranarak içinden paraları aldığı cüzdanı tekrar yerine koyuyor. Bu esnada yanında bulunan ekürisi de etrafı kolaçan ederek kimsenin görüp görmediğini kontrol ediyor. Hırsızlık anında pişkin pişkin gülen hırsızlardan paraları çalan kişinin güvenlik kamerasını fark ettiği an ise tarihteki en çaresiz bakış olarak kayıtlara geçmiş olabilir. Kamerayı fark etmesinin ardından arkadaşından bir adet sigara alan adam, daha sonra topuklayarak bulunduğu ortamdan uzaklaşıyor. 
 

Hırsızların yakalanıp yakalanmadıklarıyla ilgili bir bilgimiz yok fakat kameraya yakalanan çaresiz bakışların sahibi olan hırsızın bundan sonraki 'geyik' temalı GIF'lere malzeme olacağından %100 eminim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0