• Anasayfa
  • İnternet
  • Haber Akışını Güncelleyen Facebook, Önemli Bir Özellik Kazandı

Haber Akışını Güncelleyen Facebook, Önemli Bir Özellik Kazandı

0
0
0
0
0
Facebook’ta Haber Akış sayfasının kontrol edilmesini sağlayan yeni güncelleme, kullanıcıların istedikleri profillere ait gönderileri en üstte görmesini sağlıyor.
Facebook, ara ara gelen güncellemelerle kullanıcı odaklı yeni işlevler kazanmaya devam ediyor. Buna göre gelen son güncelleme, kullanıcıların sevdikleri kişilere ait profillerden ya da sayfalardan gelen gönderileri haber akışının en üst kısmında görebilecek. Pazartesi gününden itibaren yavaş yavaş herkesin kullanmaya başlayacağı bu yenilik öncesi karşımıza bir bildirimle not çıkacak ve bu not içerisinde yeni özelliğin nasıl kullanılacağı anlatılacak.

Facebook’un göndereceği bildirimde şunlar yazıyor:

Sizin için önemli insanların gönderilerini size gösteriyor olmamız bizim için önemli. Arkadaşlarınızın ve ailenizin gönderilerine öncelik vermenizi sağlayacak yeni kontroller yaptık.Güncellemenin hem masaüstü hem de mobil platformlar için önemli bir yenilik getirdiğini düşünüyorum. Arama çubuğuna girip merak ettiğiniz kişilerin isimlerini ayrı ayrı yazıp ‘ne yapmışlar, dur bi bakayım’ diye kontrol etmektense hiçbir şey yapmadan haber akış kaynağında olup bitenleri görmek çok daha kullanışlı gibi geldi bana. Siz bu yenilikle ilgili ne düşünüyorsunuz?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0