Hangouts, Masaüstü İçin Yayınlandı

3
0
0
0
0
Hangouts, Masaüstü İçin Yayınlandı
Google, Hangouts uygulamasını bugün itibariyle Chrome OS ve Windows için kullanıma sundu. Kullanıcılar bundan sonra masaüstü bilgisayar için ayrı bir pencereye ihtiyaç duymadan kolaylıkla gelen mesajlara erişebilecekler.
Google, Hangouts uygulamasını bugün itibariyle Chrome ve Windows için kullanıma sundu. Kullanıcılar bundan sonra masaüstü bilgisayar için ayrı bir pencereye ihtiyaç duymadan kolaylıkla gelen mesajlara erişebilecekler.
 
Hangouts, Chrome eklentisi olarak indirmeye sunuldu. Facebook Messenger’da olduğu gibi sohbet kafalarından oluşan eklentide, sohbet ettiğiniz kişilerin resimleri masaüstünün herhangi bir köşesinde sabit şekilde çıkıyor ve bu sayede aktif olarak sohbet ettiğiniz kişilerden gelen mesajları anında görebiliyorsunuz. Hangouts’u kullanmak için tarayıcının açık olmasına gerek yok, sadece Chrome’un arka planda çalışıyor olması yeterli olacak.
 
Uygulamaya Windows Phone kullanıcıları buradan, iOS kullanıcıları buradan ve Android kullanıcıları buradan ulaşabilirler. Aşağıda Hangouts’un tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.
 
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0