• Anasayfa
  • İnternet
  • Hapishaneye Telefon Sokmayı Başaran Mahkum, Selfie Paylaşınca Yakalandı!

Hapishaneye Telefon Sokmayı Başaran Mahkum, Selfie Paylaşınca Yakalandı!

1
0
0
0
0
Bir mahkum hapishaneye telefon sokmayı başardı ancak bu telefona selfie çekip yayınlamasının ardından anında yakalandı.
Selfie akımı hızla yayılmaya devam ediyor. Şimdiye kadar bu akım uğruna kendini şekilden şekile sokanları, yaralananları, ölenleri ve hatta hayvan öldürecek kadar geri zekalı olduğunu kanıtlayanları gördük. Bu akıma kapılarak mantıksız olduğunu gösteren ve haberimize konu olan bir diğer kişi de Shane Holbrook.

Hırsızlık ve adam yaralama suçlarından dolayı Western Regional Hapishanesi'nde olan Shane Holbrook, kendi Facebook hesabı üzerinden hapishane arkadaşlarıyla çekmiş olduğu selfie'leri paylaştı. Paylaştığı fotoğraflarla kısa bir sürede internet aleminin en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Shane'in ünü, yetkililerin fotoğrafları fark etmesiyle birlikte sonlandı. Bir şekilde cep telefonu bulmayı başaran ve mahkemeye götürüldüğü araçta fotoğraf çeken Shane 'Ne kadar iyi olduğumu aileme ve arkadaşlarıma göstermek istedim, bu nedenle fotoğrafları paylaştım' dedi.

Bu fotoğrafları paylaşmasıyla birlikte kısa süreli üne erişen Shane, hapishane kurallarını ihlal etmiş olması nedeniyle cezalandırılacak. Fotoğraftaki arkadaşlarının da başını yakan mahkum, sadece fotoğraf paylaştığı için daha uzun süre içeride kalacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0