• Anasayfa
  • İnternet
  • Hediye iPhone'u Geri Vermeyen Eski Sevgili, Erkek Arkadaşının Gazabına Uğradı!

Hediye iPhone'u Geri Vermeyen Eski Sevgili, Erkek Arkadaşının Gazabına Uğradı!

2
1
0
0
0
Kız arkadaşıyla ayrılmalarının ardından hediye ettiği iPhone'u geri isteyen erkek, sevgilisi bu isteği reddedince ilginç yöntemlere başvurdu.
Eğer uzun soluklu ilişki yaşadıysanız ve bu ilişki sonlandıysa, o zaman bu haberimizde bahsedeceğimiz durum size tanıdık gelecektir. Uzun süre birlikte olan bir çift, ilişkinin sonlanmasının ardından hediye edilmiş olan şeyleri iade etmeleri gereken noktaya varmış. Birbirine verdikleri her şeyi geri gönderen çift, sadece hediye olan telefonun iadesi konusunda sorun yaşamış. 

Hediye ettiği iPhone'u geri isteyen erkek, eski kız arkadaşı tarafından ilginç bir şekilde geri çevirilmiş. Aldığı telefonu kastederek "telefonum yok, yenisini alana kadar bunu kullanacağım" şeklinde mesaj gönderen kız, doğal olarak hediyeyi gönderen erkeği bir hayli sinirlendirmiş. Bu konuda birşeyler yapabilmek için düşünmeye başlayan erkek, iPhone'un kendi ismine kayıtlı olduğunu hatırlamış ve bunu kullanmaya karar vermiş.

"Find My iPhone" uygulamasını kullanarak kız arkadaşına verdiği telefonun yerini saptayan erkek, bu uygulama üzerinden kız arkadaşının telefonunda bulunan her şeyi silmiş ve telefonu kilitlemiş. Bu uygulamayı kullanarak telefon ekranına bir mesaj da bırakmış olan erkek şunu yazmış: "Selam bebeğim, telefonumu devre dışı bırakmaya karar verdim. Benim telefonum olduğu için böyle şeyleri yapabiliyorum. Bana fuck boy dememeliydin. İyi günler dilerim #telefonsuz."

Bu mesajla birlikte çiftin ayrılma sürecinde birbirlerine bazı kötü sözler söylediğini de anlayabiliyoruz. Mesajda geçen "fuck boy" sadece birliktelik amacıyla başkasıyla olan ve kötü davranışlar sergileyen kişilere verilen isimdir. Anlaşılan eski sevgilisine "fuck boy" demiş olan kız, erkek arkadaşını çileden çıkartmış.
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0