Google, Chromebook İçin Reklam Videosu Yayınladı

0
0
0
0
0
Google, Chromebook İçin Reklam Videosu Yayınladı
Yeni duyurulan Chrome OS’in, Chromebit sayesinde televizyonlarımızda kullanabileceğimizi biliyoruz. Aynı zamanda Google ve ASUS’un ortaklığıyla yapılan notebook olan Chromebook üzerinden de bu işletim sistemini kullanabileceğiz. 
Yeni duyurulan Chrome OS’in, Chromebit sayesinde televizyonlarımızda kullanabileceğimizi biliyoruz. Aynı zamanda Google ve bir çok dizüstü bilgisayar üreticisinin ortaklığıyla yapılan notebook serisi olan Chromebook üzerinden de bu işletim sistemini kullanabileceğiz. 

Kullanıcılar Chromebook’ları ihtiyaçlarına göre uygun fiyatlardan alabilecek. 149 dolardan başlayan bu dizüstü bilgisayarların fiyatı ( aynı zamanda tablet olabiliyorlar ) 1000 dolara kadar çıkıyor. Choromebook’un en son yayınlanan reklamında satış sloganı da ortaya çıkmıştı. 'Herkes için her yerde' diyerek satışa çıkacak olan bilgisayarlar, tasarım olarakta kendini öne çıkarıyor. Eğitimciler, fotoğrafçılar, eğlence sektöründe çalışanlar gibi bir çok kişinin görüldüğü reklam videosunda kullanım alanları vurgulanmış.Kaynak: TalkAndroid 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0