Sınırsız ve Ücretsiz Bulut Depolama Servisi: Hive

1
0
0
0
0
Sınırsız ve Ücretsiz Bulut Depolama Servisi: Hive
Hive ismindeki bulut servisi, iCloud ve Google Drive gibi bulut servisleriyle aynı işlevi görüyor. Fakat diğerlerinden bir farkı var; saklanacak veri konusunda hiçbir sınır koymuyor ve tamamen ücretsiz. 
Hive ismindeki bulut servisi, iCloud ve Google Drive gibi bulut servisleriyle aynı işlevi görüyor. Fakat diğerlerinden bir farkı var; saklanacak veri konusunda hiçbir sınır koymuyor ve tamamen ücretsiz. Ayrıca kullanıcıyı herhangi bir kullanım süresiyle de sınırlandırmıyor. İlk etapta kulağa oldukça hoş geliyor. Ama insan yine de -arkasında bi’ bit yeniği var mı acaba- diye düşünmüyor değil.
 
Evet, servis gerçekten de ücretsiz. Fakat her kesimi rahatsız eden reklam muhabbeti, burada da dönüyor. Bu reklamlardan kurtulmak, HD yayın desteği almak ve “Premium özelliklere” kavuşmak için bir ücret ödemeniz gerekiyor. Hive kullanan arkadaş sayınız eğer 10’u geçmiyorsa, bu rakam ayda 9,90 dolar. Eğer Hive ağınız 100 arkadaşı buluyorsa, bulut servisinin tüm özelliklerinden ücretsiz ve sınırsız bir şekilde faydalanıyorsunuz.

Hive, BitTorrent gibi birçok farklı dosya biçimini destekliyor.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0