Ibrahimovic'e Özel Arama Moturuyla Tanışın: Zlaaatan

2
0
0
0
0
Zlatan Ibrahimovic artık daha da özel bir futbolcu. Çünkü artık ona adanmış bir arama motoru var.
Size futbol tarihine adını altın harflerle yazdıran pek çok futbolcu sayabilirim. Ancak içlerinde sadece yetenekleriyle değil, duruşu, davranışı ve karakteri ile asla unutulmayacakları sorarsanız ilk sıralarda sayacağım futbolculardan biri kesinlikle Zlatan Ibrahimovic'tir.

Son 10-15 senedir futbol dünyasına damgasını vuran pek çok hareket ve söylemde bulunan Zlatan, adeta bir yürüyen ego olduğunu defalarca kez göstermişti. İşte şimdi o dev Zlatan'ın bir de kendi adını taşıyan bir web tarayıcısı var.  SweetPop adlı bir medya ajansı tarafından geliştirilen ve kullanım arayüzü olarak Google'ın birebir aynısı olan Zlaaatan.com adlı arama motoru, kullanıma sunulduğu Salı gününden bu yana 100,000 kullanıcıya erişmeyi başarmış (zaten bir şey arattığınız zaman direkt Google'a yönlendiriliyorsunuz).

Arattığınız kelimelerin önüne 'Zlatan' ekleyerek ''işinizi kolaylaştıran'' ve Google'da bulunan ''Kendimi Şanslı Hissediyorum'' butonu yerine ''Kendimi Zlatan Hissediyorum'' butonuna sahip olan arama motoru, sanıyoruz son zamanların en eğlenceli çalışmalarından biri olmuş.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0