• Anasayfa
  • İnternet
  • Bir Dönemin Efsanesi ICQ, Türkçe Mobil Uygulamasıyla Geri Dönüyor!

Bir Dönemin Efsanesi ICQ, Türkçe Mobil Uygulamasıyla Geri Dönüyor!

0
0
0
0
0
Bir Dönemin Efsanesi ICQ, Türkçe Mobil Uygulamasıyla Geri Dönüyor!
Ülkemizde internetin yeni yeni yayıldığı dönemlerde Facebook, Twitter gibi büyük sosyal ağların olmadığı zamanlarda, internet üzerinden insanların anlık olarak mesajlaştıkları efsane program ICQ, Türkçe dil destekli olarak geri dönüyor!
Ülkemizde internetin yeni yeni yayıldığı dönemlerde Facebook, Twitter gibi büyük sosyal ağların olmadığı zamanlarda, internet üzerinden insanların anlık olarak mesajlaştıkları efsane program ICQ, Türkçe dil destekli olarak geri dönüyor! Hala kulaklarda yer edinen ileti sesi, çiçek logosu ile fenomen olan ICQ, Türkçe mobil uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

2010 yılında Mail.ru bünyesine katılan ICQ, mobil uygulaması olarak tekrar kullanıma sunulmuştu. İnternet üzerinden ücretsiz iletişimin öncüsü olan ICQ'nun mobil uygulaması hayli gelişmiş. Yeni ICQ uygulaması, görüntülü görüşme, grup sohbetleri, farklı ikon ve duvar kağıtlarına sahip.

 Eski numaranızı kullanabilirsiniz!

ICQ mobil uygulamasını telefon numaranızı girerek, herhangi bir kullanıcı adı ve şifre edinmeden direkt olarak uygulamayı indirip kullanabiliyorsunuz. Android, iOS ve Windows Phone yeniden geliştirilen uygulama, ücretsiz görüntülü görüşmenin yanı sıra yazılı mesaj gönderme özelliğine sahip. İstediğiniz tüm dosyaların paylaşılabildiği bir uygulama olan ICQ, masaüstü versiyonu ile beraber çalışıyor. Ayrıca eski ICQ numaralarınızı kullanarak giriş yapabilirsiniz.

Dönemin efsanesi olan ICQ'nun Türkçe halini indirmek isteyen iOS kullanıcıları buradan, Android kullanıcıları ise buradan uygulamaya ulaşabilirler. (hey gidi, 6 rakamlı ICQ kimde varsa karizmanın dibine vururdu o zamanlar)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0