Boş Vakitte Sıkıntınıza Derman Olacak 10 İlginç Web Sitesi!

74
26
19
14
13
Boş vaktiniz çok, yapacak işiniz yok mu? Sıkıntınıza derman olacak 10 ilginç web sitesine göz atmaya ne dersiniz?

"Bu sitelere girmezseniz çok şey kaçırırsınız" demiyorum. Boş vaktinizde tekrar tekrar Facebook’un haber akışını yenilemek ya da amaçsızca Whatsapp’ı açıp kapatmak yerine "daha eğlenceli bir şeyler yapabilirsiniz" diyorum.

Bu sitelere belki ikinci bir defa girmeyeceksiniz ama boş vaktinizi rahatça tüketebilirsiniz.

İşte sıkıntınıza derman olacak 10 ilginç web sitesi

Facebook'ta Kendini Aramak!

1 milyar 278 milyon kişi arasında kendinizi bulma şansınız 1 milyar 278 milyonda 1'dir...  Şansınıza güveniyorsanız böyle buyurun!

Bana Bir Film Öner...

Bir film izlemek istiyorsunuz ama hangisi? Bu site size yardımcı olabilir...

Everest'in Zirvesini Keşfet!

Dünya'nın en yüksek zirvesini gerçek tırmanış rotasından ilerleyerek keşfetmeye ne dersiniz? Cevabınız evetse sizi buradan alalım...

Dün ve Bugün Aynı Karede

Dün ve bugüne ait, 2 ayrı fotoğraf ile tamamlanmış kareler... Geçmiş ve bugünün tek fotoğrafta birleşmesinin en güzel örneklerini burada görebilirsiniz.

Logoların Yazı Tiplerini İndirin

Sevdiğiniz logoların yazı tipini öğrenmek ister miydiniz? Bu siteye logoyu imaj olarak gönderin, size hangi yazı tipi olduğunu söylesin. 

Google Haritalar'da Arabayla Dolaş!

Google'ın haritalar servisini kullanmayanınız yoktur. Peki ya haritalarda otomobille dolaşanınız var mı? Denemek isteyenleri böyle alalım... 

Dürüst Sloganlar...

Markaların birbirinden iddialı sloglarını boşverin, gerçekte markaları nereye konumlandırıyoruz bunu bir düşünün. Dünyaca ünlü markalara bulunmuş ilginç sloganlar için buraya göz atın...

Köpekler Nasıl Görür?

Köpeklerin renk algısı olmadığını daha önce duymuşsunuzdur. Peki köpekler tam olarak nasıl görür? Bunu öğrenmek için bu siteye bakabilirsiniz.

100 Bin Yıldız Arasında Kaybolmak

Evren çok büyük, dertlerimiz çok küçük. Buradaki yüz bin yıldız arasında kaybolduğunuzda ne kadar küçük olduğumuzu daha iyi anlayacaksınız. 

Yukarıdakiler Sıkıntınızı Geçirmedi Mi?

Bu kadar siteden sonra bile sıkılmaya devam ediyorsanız, yapabileceğiniz tek şey klasik müzik meditasyonu. Kendinizi piyanonun sesine bırakın..

74
26
19
14
13
Emoji İle Tepki Ver
74
26
19
14
13