• Anasayfa
  • İnternet
  • Bir Diğer Türk Hacker Grubu İLLEG4LİZM de Rusya'ya Saldırı Başlattı!

Bir Diğer Türk Hacker Grubu İLLEG4LİZM de Rusya'ya Saldırı Başlattı!

1
1
0
0
0
Son günlerde yaşanan Türkiye'ye hack saldırılara cevaben Ayyıldız Tim'in başta olmak üzere Rusya sitelerine saldırıya İlleg4lizm ekibi de katıldı.
Sizlere bugün buradan bahsettiğimiz Ayyıldız Tim tarafından başlatılan Anonymous ve RedHack saldırılarına cevaben Rusya sitelerinin çökertilmesi ve erişimin sağlanamaması için yapılan hack saldırılarına şimdi de İlleg4lizm adlı bir diğer Türk hacker grubu da katıldı.

Ekibin yeni başlattığı saldırılar ile ilk olarak Rusya Fedaral Göç Sistemi'nin internet sitesi kapatılırken iki banka sitesi de erişime kapatıldı. Ancak bu olaydan haberdar olmamızı ise direkt olarak İlleg4lizm ekibinin iletişim şekli bizleri hem şaşırttı hem de oldukça gülümsetti :)
 

Yapılan saldırılara devam edeceği belli olan ekip, sitelerin hitlerini takip edilen sistem olan Google Analytics benzeri Who's Among Us adlı sitedeki hit takibine erişerek Webtekno Facebook grubumuz'da bulunan aşağıdaki bağlantıyı işaret ederek "BİZİDE GÖRÜN" ve "İLETİŞİME GEÇECEK BAŞKA BİRYER YOKTU" gibi mesajlarla haber vermeleri de oldukça farklı oldu.Yukarıda grubumuzda yapılan paylaşımı işaret eden İlleg4lizm adlı siber ekibin mesajını ise aşağıdan görebilirsiniz;

1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0