Imgur, Yeni GIF Oluşturma Özelliğini Duyurdu

0
0
0
0
0
Bazen bir fotoğraf yerine GIF paylaşmak, çok fazla anlam ifade edebiliyor, ya da komik GIF'ler biraz olsun keyiflenmemizi sağlıyor. Şimdi GIF oluşturmanın çok daha kısa bir yolu var.
Bazen bir fotoğraf yerine GIF paylaşmak, çok fazla anlam ifade edebiliyor, ya da komik GIF'ler biraz olsun keyiflenmemizi sağlıyor. Şimdi GIF oluşturmanın çok daha kısa bir yolu var.

Daha önce HD olarak GIF formatını tanıtan Imgur, şimdi videoları GIF’e dönüştürmenin çok daha pratik bir yolunu paylaştı.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz aylarda YouTube, GIF oluşturma özelliğini duyurmuştu. Imgur’un buna karşılık neler yapacağı merakla beklenirken, YouTube’a rakip olabilecek kadar basit bir arayüzle hizmet veren uygulaması ortaya çıktı.


 

 Nasıl yapacaksınız?

İstediğiniz bir video linkini sisteme girdikten sonra videoyu site üzerinden açan Imgur, istediğiniz aralığı seçip GIF üzerine yazı yazabilmenizi sağlıyor. Sonrasında “Create GIF” olan bölüme tıklayarak GIF’inizi oluşturmuş olacaksınız. Uygulama şimdilik web üzerinden yapılabiliyor, mobil için biraz daha bekleyeceğiz. GIF dönüştürücüye buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0