• Anasayfa
  • İnternet
  • İngiliz Fotoğrafçının, Değerine Paha Biçilemeyen Klasik Fotoğraf Makinesi Koleksiyonu

İngiliz Fotoğrafçının, Değerine Paha Biçilemeyen Klasik Fotoğraf Makinesi Koleksiyonu

0
0
0
0
0
Marco Marques ismindeki İngiliz bir fotoğrafçının bir odasında komple klasiklerden oluşan bir fotoğraf makinesi koleksiyonu bulunuyor.
Eğer klasik fotoğraf makinelerine ilginiz varsa, İngiliz fotoğrafçı Marco Marques’in tamamen klasik fotoğraflar makinelerden oluşan koleksiyonuna bayılacaksınız.

Evinin bir bölümünü yalnızca fotoğraf makinelerine ayıran ve yerleştirilmeleri için özel bir raf hazırlatan Marques, bunun için marangoz olan Marques ailesinden Paul Sydes isimli bir kişiden yardım almış. 

Annesinin klasik fotoğraf makinelerine olan ilgisini bildiğini ve ilk Noel hediyesi olarak da yine klasikler arasında yer alan Agilux Agiflash marka fotoğraf makinesi olduğunu söyleyen Marques, koleksiyonunu oluşturmaya bu makineyle başlamış.

Fotoğraf makinelerinin birer klasik olmasından dolayı değerinin ne kadar olabileceği konusunda bir fikir yürütemeyen Marques, çocukluğundan beri hayalini kurduğu bir şeyi gerçekleştirmiş olmasından dolayı yüksek miktarlar teklif edilse dahi satmayı pek düşünmediğini söyledi.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0