• Anasayfa
  • İnternet
  • Instagram’ın En Fazla Beğenilen Fotoğrafı Artık Kendall Jenner’a Ait

Instagram’ın En Fazla Beğenilen Fotoğrafı Artık Kendall Jenner’a Ait

2
0
0
0
0
Dünyaca ünlü televizyon yıldızı Kim Kardashian’ın kardeşi olan Kendall Jenner, ablasına ait olan ‘Instagram’ın en fazla beğenilen fotosu’ rekorunu kırdı.
Kim Kardashian, dünya genelindeki magazinciler tarafından ‘hemen hemen hiçbir şey yapmadan en fazla para kazanan insan’ etiketiyle anılır. Yani ablamız şöhret basamaklarını öylesine hızlı atlamış ki, artık istemese dahi para kazanacak duruma gelmiş. 

Kendisi için ‘Selfie’nin meşhur olmasını sağlayan ünlü’ denilen Kim Kardashian, bu zamana kadar Instagram’da en fazla beğeni alan fotoğrafa sahipti. (Eşiyle birlikte çektirdiği aşağıdaki fotoğraf) Fakat ailenin diğer üyeleri de en az Kim kadar sosyal medyada yüksek takipçi sayısına sahip.Modellik yapan küçük kardeş Kendall Jenner’a ait olan aşağıdaki fotoğraf, ablasının 2.4 milyon beğeni alan fotoğrafını 200 bin beğeniyle geçti. Üstelik Kim Kardashian’ın fotoğrafı yaklaşık 57 hafta önce çekilmişken, Jenner’a ait olan fotoğraf 5 haftalık bir süre içerisinde bu kadar beğeni sayısı almış.Aşağıda da Jenner’ın Kim Kardashian’a resmi Twitter sayfasından müjdeli haberi verdiği tweet’i göreceksiniz. (ablasına KimYe diyerek sesleniyor)
 
KimYe, şuna bak. Kendall, KimYe’nin Instagram’da en fazla beğeni alan fotoğrafını gölgede bıraktı. Tebrikler <3
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0