• Anasayfa
  • İnternet
  • Facebook'un Haber Akışı'nda Kullanılan Instant Article Özelliği, Artık Messenger’da

Facebook'un Haber Akışı'nda Kullanılan Instant Article Özelliği, Artık Messenger’da

0
0
0
0
0
Facebook’un içeriklere daha hızlı ve güvenli şekilde ulaşılmasını sağlayan Instant Article özelliği, artık Messenger’da da kullanılabiliyor olacak.
Facebook, kullanıcılarının Haber Akışı’nda paylaşılan içeriklere daha hızlı ulaşmasını sağlamak için geçtiğimiz yıl Instant Article isminde bir özellik duyurmuştu. Şu an için anlaşma yapılan içerik üretici şirketlerinin kullandığı ve zamanla daha da yaygınlaşması beklenen bu özellik, bundan sonra Messenger üzerinden gönderilen linkler için de kullanılabilecek.

Bildiğiniz gibi bu özelliğin olduğu bağlantıların sağ üst köşesinde, Messenger’ın ikonikleşen logosu bulunuyor -çarpraz şekilde-. Eğer Messenger üzerinden size gönderilen bağlantıda aynı ikonu görürseniz, Facebook’un Haber Akışı’nda olduğu gibi Messenger’da da aynı özellikten faydalanabileceksiniz. Instant Article, kullanıcıların başka bir tarayıcıya yönlendirilmeden ve uygulamadan çıkmadan haberlere en kısa sürede ulaşmasını sağlayan bir yenilikti. Bununla ilgili detaylı bilgiye şuradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0