• Anasayfa
  • İnternet
  • Kafaları Bulandıran Video: Golf Sahasına Giren Bu Dev Timsah Gerçek mi Sahte mi?

Kafaları Bulandıran Video: Golf Sahasına Giren Bu Dev Timsah Gerçek mi Sahte mi?

1
0
0
0
0
Kafaları Bulandıran Video: Golf Sahasına Giren Bu Dev Timsah Gerçek mi Sahte mi?
Florida'daki bir golf sahasına giren timsahın inanılmaz bir büyüklüğe sahip olması, videonun gerçek mi yoksa sahte mi olduğu tartışması başlattı.
ABD’nin Florida eyaletindeki golf sahalarına girdiği sırada görüntülenen devasa büyüklükteki timsah, internet dünyasının son birkaç gününü fazlasıyla meşgul etmiş durumda. 

Birkaç gün önce YouTube’da paylaşılan ve şimdiden 5 milyon izlenme barajını geçen 1 dakikalık video, Buffalo Creek Golf Club isimli alanda kaydedilmiş. Videoyu çeken ise o esnada golf sahasında bulunan Charlie Helms isminde bir kişi. Helms, videoyu çektiği esnada 'Bu şimdiye kadar hayatımda gördüğüm en büyük timsah!' diyorken, yanındaki bir başka golfçüye sorduğu 'daha önce bu kadar büyük bir şey gördün mü?' sorusuna 'asla!' cevabını alıyor.

YouTube’daki yorumlara da şöyle bir göz gezdirdiğimizde, ‘Ne bekliyorsunuz, burası Florida. Canavar görünümlü timsahların bulunduğu şehre hoşgeldiniz’ tarzında yorumların olduğunu fark ettik. Fakat yine de sahte olabileceği yönünde görüş bildirenler de var. Sizin düşünceniz nedir? Videoyu izledikten sonra yorumlarınızı bekliyorum.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0