Iron Man ve Optimus Prime Savaşsaydı, Kim Kazanırdı?!

1
1
0
0
0
Iron Man ve Optimus Prime Savaşsaydı, Kim Kazanırdı?!
Süper kahraman savaşları yapmasıyla bilinen Bat in the Sun, Iron Man ve Optimus Prime'ı karşı karşıya getirmiş.
Süper kahramanları, süper kahramanların bulunduğu yapımları seven insanların buluştuğu platformlardan birisi olan Bat in the Sun, başarılı dublörleri bira araya getiren ve hayran oylamalarına göre kısa videolar çeken bir YouTube kanalı. Hayranların oylamalarına göre çekimler yapan Bat in the Sun, bir süredir beklenilen Iron Man vs Optimus Prime savaşını yayınladı

Video, Iron Man'in Optimus Prime'ın yerini belirlemesi ve güç analizi yapmak istemesiyle başlıyor. Bu güç analizi için Optimus Prime'dam laboratuvarına gelmesini isteyen Iron Man, sadece birkaç saniye sonra 'güç analizi tamamlandı' diyerek aslında bunun bir oyalama olduğunu gösteriyor. İzinsiz bir güç analizinden memnun kalmayan Optimus Prime kızdığını gösteriyor ve Iron Man'in de buna karşılık vermesiyle birlikte savaş başlıyor.
 

Videonun en sevdiğim kısmı, Iron Man'in en bilinen teknolojilerinden bazılarına yer verilmiş olması. Örneğin Iron Man Hulkbuster zırhını kullanmasaydı bunun eksikliği hissedilecektir ve bazı izleyenler zırhla birlikte sonucun farklı olabileceğini söyleyeceklerdi.

Oldukça sıkı bir şekilde ilerleyen savaş, Iron Man'in kendi uydusu tarafından ezilmesiyle birlikte sonlanıyor. Animasyonun ardından oylama sonucunu gösteren Bat in the Sun, %51 oyla Optimus Prime'ın kazanacağını belirlemiş (bence de doğru). Oldukça yakın değil mi?
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0