• Anasayfa
  • İnternet
  • İş Makinesiyle Yıktığı Bacanın Altında Kalan Adamın Drone’la Çekilmiş Görüntüleri

İş Makinesiyle Yıktığı Bacanın Altında Kalan Adamın Drone’la Çekilmiş Görüntüleri

0
0
0
0
0
115 yıllık eski bir bacayı yıkmak isterken iş makinesiyle birlikte altında kalan Tim Phifer’in görüntüleri drone ile kaydedildi.
Eski ve büyük yapıların yıkılması için genelde dinamitler kullanılır. Fakat ABD’nin Alabama eyaletindeki Pell City şehrinde bulunan 115 yıllık eski bir bacayı yıkmak için iş makinesi olan ekskavatör kullanılmasına karar verilmiş. Ekskavatörü kullanan Tim Phifer ismindeki işçi, eski bacanın yıkılması için önce minik dokunuşlar yaparak yapının yıkıma uygun hale gelmesini sağlamaya çalışıyor. Sonrasında olaylar çok kötü gelişiyor ve baca olduğu gibi Phifer’la birlikte kullandığı iş makinesinin üzerine düşüyor.

Bacanın düştüğü sırada yaşadıklarını söyleyen Phifer, “Bacanın üstüme doğru düşmeye başladığı sırada tek hatırladığım şey kızım oldu. İlk anda yıkımı durdurmak için bir şeyler yapmak istedim fakat bu kadar yakın mesafeden başarabilmek imkansızdı” dedi.Yıkımın gerçekleşmesinden birkaç dakika sonra olay yerine gelen kurtarma ekipleri sayesinde hayatta kalmayı başarabilen Phifer’ın drone’la çekilmiş kaza anını aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0