İTÜ Video Oyun Festivali ‏ 20 Nisan'da Başlıyor!

0
0
0
0
0
İTÜ IEEE Öğrenci Kolu olarak bu yıl 4.sünü düzenlediğimiz İTÜ Video Oyun Festivali (İVOFest), 20-21 Nisan 2015 tarihinde İTÜ Ayazağa Kampüsü Elektrik Elektronik Fakültesi'nde gerçekleşecek.
İTÜ IEEE Öğrenci Kolu üyeleri tarafından bu yıl 4.sünü düzenlenen İTÜ Video Oyun Festivali (İVOFest), 20-21 Nisan 2015 tarihinde İTÜ Ayazağa Kampüsü Elektrik Elektronik Fakültesi'nde gerçekleşecek.

İTÜ'nün ilk ve tek oyun sektörüyle alakalı etkinliği olan İVOFest’te, oyunseverler bir yandan oyun yapımcılarıyla ve oyun firmalarıyla bir araya gelerek oyun sektöründeki her türlü sorularına cevap bulurken bir yandan da geçmişten günümüze bir çok oyun konsollarını ve oyunları ücretsiz deneme imkanı bulacaklar.

2 gün sürecek etkinliğimiz İTÜ'lü arkadaşlarımızı sınav stresinden uzaklaştırarak eğlendirirken sunumlarla, panellerle ve eğitimlerle bizi oyun sektörünün renkli dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkaracak.Etkinlik sırasında gerçekleştirecekleri turnuvalarla ve sürpriz hediyelerle katılımcılara eğlenceli anlar yaşatacak.

Aynı zamanda günümüz teknolojilerinin göz ardı edilmediği İVOFest’te katılımcılar 3D printer ve Oculus Rift teknolojilerini de ücretsiz deneme fırsatı bulacak.

Sınav stresinden uzaklaşmak, eğlenirken öğrenmek ve sürpriz hediyelerimizi kazanmak için, bizim de medya sponsorları arasında bulunduğunuz etkinliğe tüm oyunseverleri bekliyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0