İzlesene.com Neden Açılmıyor

0
0
0
0
0
İzlesene.com Neden Açılmıyor
YouTube’a yurt çapında erişimin engellenmiş olması, sunucularında ya da bağlantısında sorun yaşanan tüm internet sitelerinin yasaklanmış olması tedirginliğini doğuruyor. Bu sabah saatlerinden itibaren açılmayan izlesene.com sitesi de akıllara, “acaba YouTube gibi İzlesene de mi kapandı?” sorusunu getirdi.

YouTube’a ve Twitter'in yurt çapında erişime engellenmiş olması, herkes gibi bizde de istemsiz olarak sunucularında ya da bağlantısında sorun yaşayan tüm internet siteleri için "acaba yasakladın mı?" tedirginliği yaşamamıza sebep oluyor.  Bu sabah saatlerinden itibaren açılmayan izlesene.com sitesi de bahsettiğimiz gibi  “acaba YouTube gibi İzlesene de mi kapandı?” sorusunu akıllara getirdi.

Ancak durumun korkulduğu gibi bir sansür uygulaması olmadığını öğrendik. izlesene.com yetkililerinin Webtekno’ya yaptığı açıklamaya göre sunucularda yaşanan bir sorun nedeniyle şu an geçici olarak izlesene.com’a erişim sağlanamıyor.

Durumun İzlesene’nin elinde olmayan ve sunucularda öngöremediği bir enerji sorunundan kaynaklandığını söyleyen İzlesene.com yetkilisi Tümay Asena, şirketleri bünyesinde bulunan blogcu.com, döviz.com, fotokritik.com, izlesene.com, sinemalar.com, yemektarifleri.com ve alkislarlayasiyorum.com sitelerine de geçici bir süre için erişim sağlanamadığını ve bu sorunun en geç 1 gün içinde çözüleceğini belirtti. 
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0