• Anasayfa
  • İnternet
  • İzmir-İstanbul Seferi Yapan Uçakta Periscope’la ‘Canlı Bomba Var’ Yayını Yapan Türk Yolcu Gözaltına Alındı!

İzmir-İstanbul Seferi Yapan Uçakta Periscope’la ‘Canlı Bomba Var’ Yayını Yapan Türk Yolcu Gözaltına Alındı!

1
0
0
0
0
İzmir-İstanbul Seferi Yapan Uçakta Periscope’la ‘Canlı Bomba Var’ Yayını Yapan Türk Yolcu Gözaltına Alındı!
İstanbul’dan İzmir’e doğru hareket eden bir uçakta Periscope’la canlı yayın yaptığı sırada ‘uçakta canlı bomba var’ diyen bir kişi R.A. ismindeki bir kişi hakkında yasal işlem başlatıldı.
Periscope, Twitter tarafından satın alındığından beridir ‘mahallenin serseri çocuğu’ gibi haberlerimize konu olmaya devam ediyor. Dün Periscope üzerinden yapılan çirkin bir yayına ait haberimizi sizlerle paylaşmıştık. Bugün meydana gelen bir olayda ise yine başrolde Periscope yer alıyor.

Bugün sabah saatlerinde İstanbul’dan İzmir’e doğru hareket eden uçakta hostesi kastederek Periscope’ta ‘Uçakta canlı bomba’ başlığıyla yayın yapan kişi, uçaktaki diğer yolcular tarafından fark edilerek polise ihbar edildi. 10:30 sıralarında İzmir’e varan uçaktaki yolcular, kimlik kontrolleri yapıldıktan sonra bekleme salonuna alındılar. Canlı yayını yapan kişinin ise R.A. ismindeki bir üniversite öğrencisinin olduğu tespit edildi. 

Uçakta herhangi olumsuz bir duruma rastlanmamış olsa da R.A.’nın ‘halk arasında korku ve paniğe neden olmak’ suçlamasıyla hakkında yasal işlem başlatıldı. 

Herhangi bir sabıkasının bulunmadığı anlaşılan R.A., ifadesinde kadın kabin görevlisini çok beğendiği için böyle bir paylaşım yaptığını söyledi ama hakkında başlatılan yasal işlem hala devam ediyor. (öyle yayın yapacağına gidip konuşsaydı belki de sevgilisi olacaktı. şimdi hem rezil oldu hem de hapse girme ihtimali var)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0