• Anasayfa
  • İnternet
  • Araba İçerisinde Kablosuz İnternet İmkanı Sunan Modem: Buzzard 2

Araba İçerisinde Kablosuz İnternet İmkanı Sunan Modem: Buzzard 2

4
1
0
0
0
Araba İçerisinde Kablosuz İnternet İmkanı Sunan Modem: Buzzard 2
​Gün geçtikçe araç içerisinde internete bağlanmanın farklı yolları ortaya çıkmaya devam ediyor. Arabalar için geliştirilmiş uygulamaları kullanabilmek adına araç içerisinde de internetin önemi artmaya başlıyor.
Gün geçtikçe araç içerisinde internete bağlanmanın farklı yolları ortaya çıkmaya devam ediyor. Arabalar için geliştirilmiş uygulamaları kullanabilmek adına araç içerisinde de internetin önemi artmaya başlıyor.

Araç içerisinde internete bağlanabilmek için hücresel veri paketi planına sahip olarak 3G ya da 4G bağlantıyla internete bağlanılabiliyor. Fakat yalnızca Wi-Fi destekleyen tabletler hücresel veri desteği almadığı için çevrimdışı kalabiliyor.

İngiltere merkezli EE ismindeki telekomünikasyon şirketi, geliştirdiği yeni ürünle araç içerisinde kablosuz internet çözümü sunan bir modem geliştirmiş. Buzzard 2 adındaki bu cihaz, bir wireless modem olarak araç içine aktarıyor. Bu şekilde araç içerisinde internete bağlanabiliyorsunuz. 

Fiyatı 79.99 sterlin olarak belirlenen Buzzard 2’nin üzerinde bir USB yuvası bulunuyor.Yani hem modem görevi var hem de çakmaklık aracılığıyla USB bağlantısı sayesinde akıllı telefonunuzu şarj etme konusunda size yardımcı oluyor. Buzzard 2, Ocak 2015 yılının sonuna kadar verilen siparişlerde 100 MB’a kadar veri paketini ücretsiz veriyor. Ürünün tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
4
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
1
0
0
0