• Anasayfa
  • İnternet
  • Kadıköy, Öldürülen 10 Bin Uruk Hai’yi Anmak İçin Toplanıyor

Kadıköy, Öldürülen 10 Bin Uruk Hai’yi Anmak İçin Toplanıyor

0
0
0
0
0
Yüzüklerin Efendisi filminin ikinci serisi İki Kule'de büyük Isengard savaşı sonunda 10 bin Uruk Hai ölmüştü. İstanbul'lu Uruk Hai fanları, 24 Mayıs'ta Kadıköy Kabataş iskelesinde buluşarak Uruk Hai'yi anacaklar.
J.R.R. Tolkien’in 1957 yılında yayınlanan efsane epik romanı Lord of The Rings’in (Yüzüklerin Efendisi) film serisini aranızda hala izlemeyenler varsa sakın kalabalık bir ortamda söylemeyin, ıslak odunla döverler. Bu efsane film serisinin ilk filmi hatırlayacağınız üzere 2001 yılında çekilen Yüzüklerin Efendisi - Yüzük Kardeşliği’ydi.

Serinin ikinci filmi olan İki Kule'deki meşhur Isengard savaşında Saruman önderliğindeki 10 bin Uruk Hai öldürülmüştü. ComicTelevision isimli YouTube kanalı, İstanbul’da öldürülen 10 bin Uruk Hai’yi anmak adına 24 Mayıs’ta, Kadıköy Kabataş vapur iskelesi önünde bir etkinlik düzenliyor. Bu zamana kadar filmde hep Elf’ler, Hobbit’ler ve Aragorn ön plandaydı. Düzenlenecek etkinlikte bu sefer başrolde Uruk Hai’ler olacak.Etkinlikle ilgili video hazırlayan ekip, “Bir Boromir öldü, hepiniz Gondorlu oldunuz. Bir Theoden öldü, hepiniz Rohanlı oldunuz. 10 bin Uruk Hai öldü, Isengard yıkıldı, Uruk oldunuz?” sloganıyla Kabataş vapur iskelesinde buluşuyor. Etkinlikle ilgili olarak açılan #ISENGARDIUNUTMADIK hashtag sayesinde, etkinlikle ilgili bilgi ve paylaşımlara ulaşabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0