• Anasayfa
  • İnternet
  • Kadınlara Yönelik Şiddete Vurgu Yapmak İçin Çekilmiş, Son Yılların En Anlamlı Videosu

Kadınlara Yönelik Şiddete Vurgu Yapmak İçin Çekilmiş, Son Yılların En Anlamlı Videosu

0
0
0
0
0
Kadınlara Yönelik Şiddete Vurgu Yapmak İçin Çekilmiş, Son Yılların En Anlamlı Videosu
Latin Amerikalı YouTuber NinchiBoy, kadınlara yönelik şiddete vurgu yapmak amacıyla son yılların en anlamlı videosunu paylaştı.
Kadına yönelik şiddet, maalesef yalnızca ülkemizde değil dünyanın her ülkesinde yaşanabiliyor. Bu konuya ayrıca bir duyarlılık gösteren Latin Amerikalı YouTuber ve blogger NinchiBoy, son yılların en dikkat çekici videosunu paylaştı.

İspanyolca ‘CHICO TIENE SEXO CON CHICA BORRACHA’, yani ‘alkolik kızla seks yaptı’ başlıkla bir video paylaşan YouTuber, muhtemelen ağzının suyu aka aka videoya tıklayan kullanıcılara büyük bir sürpriz yaptı. Son yıllarda, Arjantin ve Brezilya’da sarhoş kadınlara yönelik cinsel saldırıların ve istismarların artması üzerine bu duruma dikkat çekmek isteyen YouTuber, uyuyan kadının kot pantolonu çıkardıktan sonra üzerini beyaz bir çarşafla örtüyor. 

NinchiBoy, videoyu çekme amacını şu cümleyle açıkladı: “Bu video, erkeklerin kadınlara nasıl davranması gerektiğinin tipik bir örneği. Kendinize gelin ve kadınlara hak ettikleri gibi davranın.” YouTuber’ın bu videosu, şimdiye kadar 9 milyondan fazla kez izlenmiş.
 

Videoyu izledikten sonra haberin daha da anlamlı olması için üzerine bir de Nazım Hikmet'in 'Kadınlarımız' adlı şiirini okumanızı tavsiye ederim... (ufak bir Google'lama ile hemen karşınıza çıkacaktır)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0