Kameralara Takılan 5 Gizemli Yaratık!

4
2
1
0
0
Şimdiye kadar kaydedilmiş olan 5 gizemli yaratığı sizler için derledik.
Gizemli şeylerin yaşandığı bir dünyada yaşıyoruz. Günümüze kadar gelen masallar, efsaneler ve söylentiler, bu dünyada gördüklerimizden çok daha farklı yaratıkların olabileceğini söylüyorlar. Bazı antik dinlere göre dünya üzerinde birçok yaratık/canavar bulunuyordu ancak insanların çoğalmasıyla birlikte bizlerden farklı olan bu canlıların sayısı azaldı ve en sonunda tükendi. Bu tarz söylentilere ve olaylara ne kadar inanırsınız bilmiyorum ancak bu haberimizde bulunan video ile sizlere bilinmeyen canlıların varlığını sorgulatmayı hedefliyoruz.

Eğer kolay korkan ve korkunuzu atlatamayan biriyseniz, videoyu izlemeden önce iki kere düşünmenizi tavsiye ederim.
 
 

 5) Albino KocaayakPensilvanya'dan gönderilen bu görüntüler, bir arazi sahibinin kamerası tarafından kaydedildi. Evinde oturduğu sırada bahçesinden gelen sesler duyan ev sahibi, bir elinde el feneri, diğer elinde kamerasıyla dışarıya çıkmış ve sesin geldiği noktayı araştırmaya başlamış. Birkaç saniye bölgeye bakınan adam, videonun sonlarına doğru sesi yapan canlığı fark etmeyi başarıyor. Dış görünüşünden ötürü 'Albino Kocaayak' olarak isimlendirilen bu yaratık, gerçekten de arka bahçenizde karşılaşmak istemediğiniz türden birşey.
 

 4) Uçan Yaratıkİki kişinin kameraya poz verdiği sırada çekilen bu görüntüler, insansı şekle sahip olan ve istediği gibi uçabilen bir yaratığı gösteriyor. Olayın geliştiği sırada arkadaşlarını/ailesini görüntülemeye çalışan kameraman, arka tarafta bulunan insanların çığlık atması üzerine kule şeklindeki yapının yanında bulunan yaratığı görüntülüyor. Kollarını çırparak uçan (gördüğüm kadarıyla) bu yaratık, gittiği yönden geri dönüyor ve panik yaşanmasına neden oluyor.
 

 3) Wessex Yolu Canavarıİngiltere'nin tenha yollarından birisinde görüntülenen bu yaratık, yol üzerinde bulunan bir güvenlik kamerası tarafından çekilmiş. Gece 2 civarlarında kaydedilen görüntüde, yoldan hızlı bir şekilde geçen ve insan vücuduna sahip olan bir yaratığın yer aldığı net bir şekilde görülüyor. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından uzun süre bu yaratığın ne olabileceğini konuşan araştırmacılar, tahminlerden başka hiçbir şeye sahip değiller.
 

 2) Lağım Canavarıİngiltere'nin bir bölgesinde gerçekleştirilen lağım bakımı sırasında kaydedilen görüntülerle ortaya çıkan lağım canavarı, lağım içerisinde ilerleyen kameralardan birisi tarafından kaydedilmiş. Kamerayı yönlendiren ve eş zamanlı görüntüleme yapan işçi, bu görüntüleri paylaşmasının ardından gördüğü şeyin bir fareden çok daha büyük olduğunu ve ayakta durabildiğini söyledi. Daha önceden böyle birşeyle karşılaşmadığını da ekleyen çalışan, ne olduğu belli olmayan bu yaratığın da listeye eklenmesini sağlayarak güzel bir katkı yapmış.
 

 1) Blackburn HayaletiVideonun en sonunda yer alan ve izlediğiniz görüntülerdeki en korkunç yaratıklardan birisi olan Blackburn Hayaleti ('yol kenarı yaratığı'), kayıt yapan kişinin söylediğine göre arabasıyla ıssız bir yere girmesinin ardından tamamen şans eseri kaydedilmiş. Videonun ilk başlarında insansı görünümüyle dikkat çeken bu yaratığın yürüyüşü, bağırışı ve tepkileri, onun insan dışı birşey olduğunu düşünmemize neden oldu.
4
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
2
1
0
0