​Kameralara Takılan, Açıklanamamış 5 Yaratık!

1
0
0
0
0
​Kameralara Takılan, Açıklanamamış 5 Yaratık!
Top 5 Finest, kameralara takılan yaratıkların yer aldığı yeni bir video yayınladı.
Top 5 Finest, gizemli varlıkları, bilinmeyenleri ve doğaüstü şeyleri seven okurlarımızın dikkatini çekebilecek, mükemmel bir video yayınladı.

Kameralara takılan ve ne olduğunu anlamlandıramadığımız varlıkları içeren bu video, önceden paylaştığımız 'Kameralara Takılan 5 Gizemli Yaratık' başlıklı haberimizdeki videonun devam videosu. Umarım bu videoyu da beğenirsiniz (videonun alt kısmında 5 yaratığa dair gerekli açıklamaları yaptık).

 
 

 5- Tanımlanamayan Yaratık


Avustralya'da bulunan Weld Vadisi'nde çekim yapan bir adam, kamerasının odağını çevirdiği sırada sadece bir anlık hareket eden bir varlığı kayıt altına alıyor. Bu şeyin ne olduğunu bilmiyorum fakat bilinen hayvanlardan birisi olmadığını söyleyebilirim.
 

 4- Saray Hayaleti


Hampton Court Palace'deki kameralar tarafından kaydedilen bu hayalet, görüntülerin yayınlanmasıyla tüm dünyanın gündemine oturmuştu. Hayaletin görünmesinin ardından bölgeye giden ve araştırma yapan bölge polisi, kapıda hiçbir parmak izinin bulunmadığını söylemişti.
 

 3- Küçük Yaratık


2 küçük çocuğun oyun oynarken gördüğü bu minik yaratık, çocukları korkutuyor ve anında bölgeden uzaklaşıyor.
 

 2- Ağlayan Hayalet


Birinin ağladığını duymasıyla birlikte eline kamerasını alan ve sesin geldiği bölgeye giden adam, yerde oturan belirsiz bir varlıkla karşılaşmış. Bu hayalete benzeyen figürü gördükten sonra odadan çıkan, ancak hemen sonra yeniden görüntülemek için kapıyı açan adam, hayaletin ayağa kalmış ve ellerini kaldırmış bir şekilde olduğunu görüyor.
 

 1- Mezarlıktaki Karşılaşma


2007 senesinden beri internette dolaşan bu video, YouTube'un en çok izlenen videolarından birisi. Video çeken kişi, eline kamerasını almış ve mezarlığa giderecek paranormal birşeyle karşılaşmayı ummuş. Yayınladığı videoya göre aradığı şeyi bulmuş.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0