Kameralara Takılan, Açıklanamaz 5 Olay!

0
0
0
0
0
Kameralara Takılan, Açıklanamaz 5 Olay!
Bir YouTube kanalı, kameralara takılan ve net bir şekilde açıklanamamış olan 5 olayı paylaştı.
Top 5s Finest isimli YouTube kanalı, çeşitli konularda en iyileri sıralıyorlar. İlk olarak 'Kameralara Takılan 5 Gizemli Yaratık' başlıklı haberimize konu olan videoyu paylaşan YouTube kanalı, şimdi de bu haberimize konu olan ilginç videoyu paylaştı.

Kameralar tarafından kaydedilmiş olan 5 sıra dışı olayı bir videoda derleyen Top 5s Finest, görünmez adamlardan, kendi kendine yükselen araçlara kadar her şeye videoda yer vermiş. İlginizi çekebileceğini düşündüğüm bu videonun açıklamasını, videonun alt kısmında bulabilirsiniz.
 
 

 5- Yükselen Araç


Önceden de haberini yaptığımız bu ilginç olay, normal bir şekilde yola devam eden aracın birden havalanmasıyla gündeme gelmişti. Bazı kişiler otomobilin bir çeşit tele takıldığını söylüyor fakat orada tam olarak neyin yaşandığını söylemek zor.
 

 4- 'Duende'


Bu video, bir grup arkadaş top oynadığı sırada görülen cüce yaratık sayesinde listede kendine yer bulmuş. Meksika'da çekilen videoda şey, bölge halkının 'Duende' olarak isimlendirdiği efsanevi yaratığa benziyor. Açık söylemek gerekirse bu videonun bana hiç inandırıcı gelmedi.
 

 3- Görünmez Adam


Görünemez adam olarak bilinen bu video, trafik kazası yapan bir sürücünün arkasındaki aracın kamerası tarafından çekilmiş. Otoyolda ilerleyen araç, nerden geldiği belli olmayan bir adama çarpıyor ve durmak zorunda kalıyor. Çarptığı adama bakmak adına otomobilinden inen sürücü, söylenene göre çarptığı kişiyi bulamamış.
 

 2- Ölümcül Geçit


İspanya'da bulunan ve yaşanan trafik kazaları nedeniyle birçok insanın hayatını kaybettiği yer olarak bilinen bu tünel, otomobillerin aynı noktada kaza yapmasıyla ünlü. Tünel ilk olarak, nedensiz bir şekilde otomobillerinin direksiyon hakimiyetini kaybettiklerini söyleyen sürücülerin açıklamasıyla gündeme gelmiş Bu açıklamaların ardından yayınlanan bir görüntü, tünelde kontrolünü kaybeden bir kamyonun, kamerada görünmeyen ancak kaza sırasında o bölgede beliren bir başka kamyonla çarpıştığını ortaya çıkartınca tünelin ünü yayılmaya başladı.
 

 1- Telekinezi


Tayland'da çekilen bu görüntüler, bir kızın kavga sırasında telekinezi güçlerini kullandığını gösteriyor. Kendi güçlerinin farkında olmayan genç kız, videoda görülenleri yaptıktan sonra ağlamaya başlıyor. Bu video milyonlarca kişi tarafından izlenilmiş ve paylaşılmış fakat ne kadar gerçek olup olamayacağını sizin kanaatinize bırakıyorum.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0