• Anasayfa
  • İnternet
  • Kanadınızda Bir F22 Varken P51 Mustang İle Uçmak İster misiniz?

Kanadınızda Bir F22 Varken P51 Mustang İle Uçmak İster misiniz?

0
0
0
0
0
Kanadınızda Bir F22 Varken P51 Mustang İle Uçmak İster misiniz?
Havacılık tarihinin iki uçağı İkinci Dünya Savaşı’nın P51 Mustang’i ve günümüzün en gelişmiş hava muharebe araçlarından F22-Raptor avcı jeti … Bu iki uçak aynı 360 derece videonun içinde ve parmaklarınızın ucunda.
Geçtiğimiz günlerde Kanada’da Uluslararası Hava Gösterileri kapsamında birlikte havalanan iki uçak birbirlerinin kanat adamı olarak bir süre gösteri uçuşu yaptı ve bu uçuş Tarihi Havacılık Müzesi’nde yer alan ve aktif olarak kullanılabilen bir P51 Mustang’in ikinci pilot koltuğuna yerleştirilen bir 360 derece kamera ile kaydedildi.

Sonuç: P51 kokpitinden her yeri görebildiğiniz muhteşem bir uçuş keyfi ve elbette Mustang’in muhteşem Rolce Royce Mustang’ine ait motor sesi.

YouTube 360 derece videoları desteklemeye başladığından beri yüklenen belki de en ilgi çekici videolardan biri olan (en azından benim için öyle) bu videoyu isterseniz defalarca izleyip her birinde ayrı noktaları izleyerek ya da bir dönüşte yer yüzüne, bir başkasında gök yüzüne bakarak farklı bir uçuş zevki alabilirsiniz.
 

360 derece videoların sanal gerçeklik gözlükleriyle başarılı şekilde birleşmesine bir kaç ay kala bu gibi videoların gelmesi şüphesiz hem oyun meraklılarını, hem de yeni bir seyir tecrübesi arayanları heyecanlandırıyor. (bu sistemle simulator oynadığınızı bi düşünün)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0