Kanye West'in, Paylaştığı Fotoğrafla Korsan Uygulama İndirdiği Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
Kanye West'in, Paylaştığı Fotoğrafla Korsan Uygulama İndirdiği Ortaya Çıktı!
Kanye West, kendi Twitter hesabından bir fotoğraf paylaştı ve bu fotoğraftan ünlü şarkıcının torrent kullandığı ortaya çıktı.
Sosyal medyada gerçekleşen olayları düzenli olarak takip eden kişiler, sanıyorum ki son dönemlerde Kanye West'in adını duymaktan sıkılmışlardır. Her açıklamasıyla, her davranışıyla, her giydiği şeyle olay yaratan "yeteneksiz" şarkıcı, birkaç hafta önce büyük bir borç batağında olduğunu belirtmişti. Tam 53 milyon dolar borcunun olduğunu belirten ve bu paranın ödemesi konusunda Mark Zuckerberg'ten yardım isteyerek gündeme gelen ünlü şarkıcı, bu sefer de kendi Twitter hesabından paylaştığı bir fotoğrafla haberimize dahil oldu.

Kendi Twitter hesabından paylaştığı fotoğrafla o an dinlediği şarkıyı (Sufjan Stevens - "Death With Dignity") gösteren Kanye, fotoğrafı kırpmayı unutmuş ve yukarıda açık olan yeni sekmeler de fotoğrafa dahil olmuş. Bu sekmelerden birisinde XFer Records'un "Serum" isimli ses düzenleme programı bulunuyor. Çoğu yapımcının kullandığı bu profesyonel program, orijinal sitesi üzerinden 190 dolara satılıyor. Öncelikle Serum'un internet sitesini açmış olan, ardından da torrent üzerinden uygulamayı aratmış olan Kanye, bu paylaştığı fotoğrafla kendini ele vermiş oldu.
 


Tabii ki Kanye West'in bu dikkatsizliği gözden kaçmadı. Kanye'nin paylaştığı fotoğrafa ilk tepki gösteren kişi "Deadmau5" isimli müzik yapımcısı oldu. "What the fuck Kanye West? Can't afford serum? Dick." (Kanye sen n'apıyon? Serum'u bile satın alamıyor musun? Şerefsiz) şeklinde tweet atarak tepkisini gösteren Deadmau5, Kanye için küçük bir Kickstarter projesi başlatarak Serum'u satın almayı önerdi.
 


Deadmau5'in attığı tweet'te cevap veren bir Twitter kullanıcısı da: "Tabii ki satın alamıyor, 53 milyon dolar borcu olduğunu duymadın mı?" şeklinde komik bir iğneleme de yapmış.
 


Bir süre önce, kazandığı parayı müzisyenlere sorunsuz bir şekilde ulaştıran "Tidal" isimli uygulamayı indirmeleri için sevenlerine çağrıda bulunan Kanye West, bu uygulamanın müzisyenleri kalkındırdığından ve ne kadar gerekli olduğundan da söz etmişti. Elbette böyle açıklamalar yapan bir kişinin torrent kullandığını görmek pek hoş olmadı.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0