• Anasayfa
  • İnternet
  • KFC Size Tatildeymişsiniz Gibi Fotoğraf Çekmenize Yardım Ediyor

KFC Size Tatildeymişsiniz Gibi Fotoğraf Çekmenize Yardım Ediyor

0
0
0
0
0
Dünya genelindeki en ünlü tavuk restoranı olan KFC, Romanya'da yaptığı bir viral etkinlik ile tatile çıkamayan KFC severleri tatildeymiş gibi görünmelerine yardımcı oluyor.
KFC markasını artık hepimiz biliyoruz. Kentucky Fried Chicken adının kısaltılması olan KFC, dünya genelindeki en büyük tavuk ürünlerini fastfood olarak satan en önemli marka olarak dikkat çekiyor. Bu marka da son dönemlerde artan viral reklam modasına ilginç bir bakış açısı getirerek bir farklılık yaratmış.

KFC Romanya tarafından yapılan reklamda Romanya'da bulunan KFC'lerdeki servis tepsilerine yerleştirilen kağıtta birçok bölgedeki manzara resimleri eklenmiş. Deniz-kum-güneş 3lüsü, Venedik vb birçok tatil yerlerinin resimleri bulunan bu kağıtlar ile aslında siz iş arasında ya da sıkıntıdan çarşıda dolaşırken uğramış olduğunuz KFC'de bulunmanıza rağmen sanki tatildeymiş gibi görünmenize yardımcı oluyor.Aslında oldukça saçma ve gereksiz olarak gördüğüm olmadığı yerde check-in yapma, tatilde olmasa bile sırf diğer arkadaşlarını kıskandığı için tatildeymiş gibi fotoğraf atma durumlarını yapmanıza yardımcı olabilecek bu viral oldukça başarılı bir şekilde de devam ediyor ve Romanya'da ilgi de görmüş. (Artık nasıl bi özentilik varsa Romanya'da bilemedim)

Sözün özü her ne kadar gereksiz bir düşünceye destek çıkıyor olsalar da sonuçta güzel bir viral reklama imza atan KFC Romanya'nın reklamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Dil anlaşılır değil tabii, fakat olayı videodan net bir şekilde kavrayabilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0