Kız Kardeşini eBay'de Açık Artırmaya Çıkardı

0
0
0
0
0
İngiltere’de yaşayan Kyle Maleem, kız kardeşini eBay’de açık artırmaya çıkardı! Sevgilisinden ayrılan ve bunalıma giren kız kardeşi için sevgili arayan Kyle’ın şartları da var.
İngiltere’de yaşayan Kyle Maleem, kız kardeşini eBay’de açık artırmaya çıkardı! Sevgilisinden ayrılan ve bunalıma giren kız kardeşi için sevgili arayan Kyle’ın şartları da var.

Sevgilisi tarafından bir yıl önce terk edilen ve o zamandan beridir aşk acısı çeken kız kardeşi için sevgili arayan Kyle, sevgili adayıyla ilgili şartları arasında “evli ve serseri” olmaması gerektiğini söylüyor. (belki kardeşi evli ve serseri ruhlu bir adamdan hoşlanıyor, sana ne)
 
Kardeşinin sevgili bulma konusunda şanssız olduğu için böyle bir yola başvurduğunu söyleyen Kyle Maleem, “Öncelikle bu ciddi bir ilandır. Kardeşim 27 yaşında. Aslen Londra'lı ama Cardiff'te yaşıyor. İncecik ve biçimli bir vücudu var. Mavi gözlü ve siyah saçlı. Son derece şen şakrak ve sempatik. Çocuğu yok ama tabii ki günün birinde isteyecek. Kardeşim gerçek bir sevgili bulma konusunda çok şanssız. Ben ve ailem, onun içten karakterine uygun birini arıyoruz. Sevgi dolu, sadık ve normal biri... Tabii bir işi de olmalı. Lütfen serseriler başvurmasın. Arabası olmalı ya da çok uzakta yaşıyorsa seyahat etmeyi sevmeli. İyi görünmeli. 27-35 yaş aralığında olmalı. İyi aile çocuğu olmalı çünkü biz birbirine çok yakın bir aileyiz. Lütfen serseri, antika ve evli olanlar başvurmasın" dedi.
 
Kız kardeş Sammy ise, erkek kardeşinin yıllardır böyle bir şey yapmak istediğini söyleyerek şunları söyledi:
 
"Kyle'nin böyle bir şey yaptığını görünce kan beynime sıçradı. Uzun zamandır beni eBay'da satışa çıkaracağını söylüyordu ama ciddiye almamıştım. Resmen şok oldum. Aslında komik bir şey tabii. Ama beni 'kullanılmış' olarak listelemesi terbiyesizlik. (abi de az fırlama değilmiş) Geçmişte çok da iyi ilişkiler yaşamadım. Çöpçatan sitelerinde profil açmak da bana göre bir şey değil. Birkaç kısa ilişkim oldu, en uzunu iki yıl sürdü ama bir şekilde yürümedi. Bir sürü arkadaşım, hatta benden küçük olan kız kardeşimin bile çok iyi ilişkileri var. Bazıları evli, çocuklu... Bense olgunlaşmamış erkeklerden çok sıkıldım. Yuva kurabileceğim birini arıyorum. Tek istediğim dürüst, sadık bir eş! eBay'dan gelen teklifleri muhtemelen değerlendireceğim. Kylie elemeleri yapıyor. Onun değerlendirmesine güveniyorum."


 
İşin enteresan yanı, buraya kadar geldiğinizde çoğunuz “yahu ne günlere kaldık” falan demişsinizdir, ama kızın annesi ve babası Kyle’ın yaptığını destekliyor. Kızlarının kötü ilişkiler yaşadığını ve doğru olan adamı bulacağına inandığını söyleyen anne Natalie (52):
 
"Kızım dünyanın en sıcakkanlı insanıdır. Bence harika bir kız arkadaş olacak. Çirkin değil, bencil değil... Hem iç güzelliği harika hem de fiziği harika... Son birkaç aydır iş aradığı için pek keyfi yoktu. Kylie ona böyle bir sürpriz yapıp keyfini yerine getirmek istedi. Sammy olayı ilk duyduğunda evde çığlık attı, bu işten çok rahatsız oldu. Ama artık olaya iyi tarafından bakıyor. Bence açık artırma bittiğinde çok iyi bir adamla arkadaşlık kuracak. En son ilişkisi 1 yıl önce bitmişti, o gün bugündür yalnız... Birkaç kere de ortada bırakıldı, hatta aldatıldı. Bence o, kendisini omuzlarında taşıyabilecek bir şovalyeyi hak ediyor. Evi birkaç kez arayanlar oldu ama açık artırma bitine kadar bir şey yapmayacağız. Sammy'nin bir çocuğa değil, gerçek bir adama ihtiyacı var” dedi.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0