• Anasayfa
  • İnternet
  • Kurşunun İsabet Ettiği Akıllı Telefon, Özel Harekatçının Hayatını Kurtardı

Kurşunun İsabet Ettiği Akıllı Telefon, Özel Harekatçının Hayatını Kurtardı

0
0
0
0
0
Doğuda teröristlere karşı operasyonlarına devam eden güvenlik güçlerinden bir özel harekatçının hayatını akıllı telefon kurtardı.
Daha önce kurşunun cep telefonlarına isabet ederek ölümden dönen birkaç kullanıcıdan bahsetmiştik. Aynı durum bu sefer bir Türk güvenlik görevlisinin başına geldi. Doğuda terör gruplarına karşı operasyonlarına devam eden güvenlik görevlileri arasında yer alan bir özel harekatçı, üzerine isabet eden kurşunun cep telefonuna denk gelmesiyle ölümün kıyısından dönmüş oldu. Sosyal medyada kurşunun isabet ettiği telefonla birlikte paylaşılan bir diğer fotoğraf ise günün yaşanmış en anlamlı ve duygusal olaylardan bir tanesini öğrenmemizi sağladı.

Kurşunlu fotoğrafın yanında, kağıda yazılmış notla birlikte başka bir telefon daha bulunuyor. Samsung Galaxy A7 olan telefonun üzerinde "Bugün operasyon sırasında kurşun cep telefonuna gelip Allah seni esirgeyip, bize bağışladı ya şükürler olsun... Bu hediyem sana feda olsun yiğidim" yazılı bir not kağıdı görülüyor. Hediye telefon ve kağıda yazılmış not, özel harekatçının komutanına ait.Gönül ister ki ne bu tarz olaylar bir kez daha yaşansın ne de yaralanma ve şehit haberleri gelsin… 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0