• Anasayfa
  • İnternet
  • Twitch ve YouTube Canlı Yayınlarında En Sevdiğiniz Anı Kaydeden Harika Eklenti: LiveCap

Twitch ve YouTube Canlı Yayınlarında En Sevdiğiniz Anı Kaydeden Harika Eklenti: LiveCap

1
0
0
0
0
Son dönemin en sevilen eğlence türlerinden biri haline gelen oyun canlı yayınları izleme noktasında işinize çok yarayacak olan LiveCap, istediğiniz anı 60sn boyunca kaydedebilmenizi sağlıyor.
Günümüzün en popüler işlerinden biri olan oyun yayıncılığı, gittikçe artan YouTube ve Twitch oyun kanalları ile beraber hızla büyümeye devam ediyor. Ancak oyuncu ve yayıncı sayısı ne kadar artıyorsa da işin bu denli hızlı artmasının sebebi ise tabiki izleyicilerin bilgisayarları ve mobil cihazları başına oturup oyun videoları izlemesi oluyor.

Hal böyle oyunca şu anda tek canlı yayını binlerce kişi tarafından izlenen kanallar varken tahminimce bu haberimizi okuyan birçok kişi de aktif olarak canlı yayın olarak oyun izlemekten zevk alıyordur. İşte bu şekildeki aktif kullanıcılar için ise çıkarılan LiveCap isimli Google Chrome eklentisi sizlerin oldukça hoşuna gidecektir. Çünkü LiveCap adlı bu eklenti Twitch ve YouTube'daki canlı yayınlardan 60sn sınırlı olmak üzere video kaydedebilmenize olanak tanıyor. Böylece bu platformlarda canlı yayını takip ederken en hoşunuza giden ya da merak ettiğiniz bir anı kaydederek sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz. Böylece arkadaşlarınıza "Ya şu yayında şu şu oldu kesin izle" diyerek saatler süren yayınlardan o anı bulmaya çalışmak yerine elinizde o ana ait bir görüntü olması işinize çok daha fazla yarayacaktır.

Merak edenler için de belirtelim, LiveCap Google'dan onaylı bir Chrome eklentisi, yani sizin herhangi bir bilginizi almayacak ve cihazlarınıza herhangi bir zarar getirmeyecek şekilde tasarlanmış. Bu da önemli bir artısı.

Dilerseniz LiveCap eklentisini buradaki bağlantıdan indirerek Chrome tarayıcınıza kurabilirsiniz. Ayrıca bu eklentinin Ocak 2016 ile beraber iOS ve Android platformları için de bir mobil uygulaması yayınlanacak ve böylece mobilde takip ettiğiniz yayınlarda da aynı işlemi yapabileceksiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0