• Anasayfa
  • İnternet
  • Loch Ness Canavarının Görüntüsü, Google Haritalarda Ortaya Çıktı!

Loch Ness Canavarının Görüntüsü, Google Haritalarda Ortaya Çıktı!

0
0
0
0
0
Loch Ness Canavarının Görüntüsü, Google Haritalarda Ortaya Çıktı!
İskoçya'daki Loch Ness gölünde yaşadığı söylenen canavar efsanesinin bulunduğu göl, Google sokak görünümü ile Google Haritalar'da can buluyor.
Bundan 81 yıl önce Daily Mail, Loch Ness canavarının ( Van gölü canavarının çakması ) en ünlü fotoğrafını yayınlayarak, bu canavarın bulunduğu bölgeyi turistlerin akın ettiği bir bölge hale getirdi.

Türü belirlenmeyen hayvanların sırrını çözmeye çalışan bilim dalı olan kriptozoolojide bugünün tarihi olduça önemlidir. Bu nedenle Google, Loch Ness canavarının ünlü olmasının anısına bugün, Loch Ness gölüne Street View, yani sokak görünümü özelliği getirdi, böylece tüm gölü derinlemesine inceleyebileceğiz. Artık hem gölün üstünü hem de gölün altını inceleyebileceğimiz Google eklentisi sayesinde Loch Ness canavarını evimizden de arayabiliyoruz. 

Su altına baktığımızda aslında Loch Ness gölü çokta güzel görüntüler sunmuyor, çünkü su oldukça bulanık ve kirli. Eğer yine de incelemek isterseniz Loch Ness gölünün su altı görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.Kaynak: TechCrunch
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0