• Anasayfa
  • İnternet
  • Loretta Lynn, Reddit'ten Mesaj Atan Türk Hayranına Çok Sevencen Bir Cevap Verdi!

Loretta Lynn, Reddit'ten Mesaj Atan Türk Hayranına Çok Sevencen Bir Cevap Verdi!

0
0
0
0
0
Reddit'te soruları cevaplayan Loretta Lynn, Türk hayranının yazdığı içten mesaja çok güzel bir şekilde karşılık vererek kalbimizi kazandı.
Dev tartışma, yorumlama ve paylaşım platformu olan Reddit, bugüne kadar birçok farklı ünlüyü konuk etti. Müzisyenlerin, yazarların, oyuncuların ve hatta porno yıldızlarının bile katılarak çeşitli sorulara cevap verdiği Reddit, son olarak country tarzında müzik yapan Loretta Lynn'i konuk etti. Reddit üzerinden hayranlarının ve meraklı kişilerin mesajlarını cevaplayan Loretta'nın bu konuşmasını incelerken gözümüze çok sevimli bir detay takıldı.

Loretta Lynn'in hayranlarından birisi olan "silaakaratas" isimli Türk kullanıcı, efsaneleşmiş müzisyene olan sevgisini attığı uzun bir mesajla göstermiş. Sıla'nın mesajında tam olarak şunlar yazıyor: "Merhaba Bayan Lynn! Aslında buraya soru sormak için değil, size bazı nedenlerden ötürü teşekkür etmek için geldim. 16 yaşındayım ve Türkiye'de yaşıyorum. Çok gencim ve sizinle benim aramda koca bir okyanus bulunuyor, ancak buna rağmen ben sizin müziğinize ulaştım ve müziğiniz hayatımı tamamen değiştirdi. Önceden babam gitar çalmam için beni zorlardı ve ben de bunu istemediğimi söylerdim, sizin müziğinizle tanıştıktan sonra 'neden ben de bunları çalamayayım?' diye düşündüm ve gitar çalmayı öğrenmeye başladım. Bundan sonra hayatınızı araştırmaya ve hikayelerinizi okumaya başladım, beni çok derinden etkilediler. Size karşı sonsuz saygım var ve en önemlisi de size karşı sonsuz bir sevgi besliyorum. Olduğunuz kişi için, bana ulaştığınız ve hayatımı değiştirdiğiniz için teşekkür ederim. Yaptığınız, yapacağınız ve olduğunuz kişi için size teşekkür ederim. Sizi çok seviyorum."Bu uzun ve sevgi dolu mesajı gören Loretta Lynn: "Biz çok uzak değiliz, okyanus bizi ayıramaz. Bir gün birlikte olacağız. Çalmaya devam et" şeklinde cevap verdi.

Böyle bir sevgi mesajına, bu kadar içten şekilde cevap veren Loretta hem Sıla'yı sevindirdi, hem de bizim sevgimizi kazanmayı başardı.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0