Apple MacBook İçin Yeni Çoğaltıcı Yolda

0
0
0
0
0
Apple MacBook İçin Yeni Çoğaltıcı Yolda
Geçtiğimiz haftalarda video incelemesini yaptığımız Apple’ın 2015 model 12 inçlik çay tepsisi kadar olan dizüstü bilgisayarını özellikle tek bir adet USB port bulundurmasından ve bu portun da 3.1 Type-C girişi olmasından dolayı epey eleştirmiştik.
Bu konuda tek şikayetçi biz olmasak gerek ki birileri üretimine giriştiği ve Apple’ın sunduğu kablolu ve kesinlikle Apple’a yakıştıramadığımız resmen çirkin görünen çoğaltıcı ve adaptörlerin yerini alacak son derece işlevsel ve şık görünen bir cihaz tasarlamış.

Branch adındaki ve Apple’ın Macbook ile yakaladığı taşınabilirliği aynı şekilde yansıtan aparat, herhangi bir kablo bulundurmuyor ve doğrudan Macbook’un Type-C girişine takılıyor. (kaçırmanız imkansız, zaten bir tane var Macbook’ta)

Macbook’unuzun şarjını takabileceğiniz USB 3.1 Type-C girişinin yanı sıra iki adet USB 3.0 girişine ve bir de 4K destekli mini  HDMI girişi bulunduran Branch, şu an Kicktarter’da destek bekleyen projeler arasında.

Eğer 69 Dolar ya da üzerinde bağış yaparsanız bir de piyasaya çıktığında Branch’ın 64 GB harici bellek olarak kullanılabilen bir versiyonunu alacaksınız. Eğer 599 Dolar verecek kadar cömertseniz de istediğiniz renk seçeneğini alabileceğiniz 10 adet Branch ve diğer alımlarınız için de indirim sahibi olacaksınız.

Apple Macbook’un en büyük sorunu olan giriş eksikliği meselesini son derece etkili biçimde çözen Branch’ın kampanyasına destke vermek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Apple Macbook’tan neden bu kadar şikayet geldiği konusunda fikir sahibi olmak için de aşağıda yer alan Macbook inceleme videomuzu izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0