• Anasayfa
  • İnternet
  • Harry Potter’daki Gibi Kullanabileceğiniz Akıllı Telefonla Uyumlu Sihirli Asa

Harry Potter’daki Gibi Kullanabileceğiniz Akıllı Telefonla Uyumlu Sihirli Asa

6
2
1
1
0
Bir Kickstarter projesi olan Maguss Wand isimli asa, akıllı telefonlarla uyumlu olacak şekilde çalışacak.
Maguss Wand, mobil cihazlarla uyumlu olacak şekilde çalışan ve sihirbazlığı teknolojiyle birleştiren bir asa. Hareket algılayan sensörlerin bulunduğu asa, hareket ettirildiği şekle göre hangi büyüyü yaptığınızı anlayarak bunu mobil cihazlara iletiyor. 

Düello modundayken kabul edeceğiniz meydan okuma sırasında kısa bir sürede düelloyu kazandıracak büyüler yaparak, bu esnada yaşanan her şeyi uygulama üzerinden anlık olarak takip edebiliyorsunuz. Her büyü farklı tınlarda bildirim sesi gönderiyor, bu sayede sürekli olarak uygulamanın yüklü olduğu cihazı kontrol etmek zorunda kalmıyorsunuz.

Oyunda bazı level’lar bulunuyor, 5’er level atladığınızda farklı modlara geçiş sağlamış oluyorsunuz. Örneğin ilk 5 level’da acemi, sonraki 5 level’da bilge, daha sonra peygamber ve kahin olacak şekilde ilerleyip en son büyük sihirbaz olmaya çalışıyorsunuz.

Toplamda 66 bin dolar yardım fonu bekleyen ve şimdiye kadar hedefin yaklaşık 4 bin dolarını tamamlayan kampanyaya katılmak isterseniz şuradaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

6
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
6
2
1
1
0