• Anasayfa
  • İnternet
  • Manisa’daki Bir Evde, Şarj Halindeki Telefonun Bataryasının Patlaması Sonucu Yangın Çıktı!

Manisa’daki Bir Evde, Şarj Halindeki Telefonun Bataryasının Patlaması Sonucu Yangın Çıktı!

0
0
0
0
0
Manisa’nın Demirci ilçesinde yaşayan Mehmet Önal’ın evinde, şarj halinde olan telefonun bataryasının patlaması sonucu yangın çıktı.
Şarj halindeki telefonların patlamasıyla ilgili haberler, son zamanlarda sıklıkla karşımıza çıkar oldu. Manisa’nın Demirci ilçesinde yaşayan Mehmet Önal’a ait evde, şarj halindeki telefonun bataryasının patlamasıyla yangın çıktı.

Çıkan yangın, evle birlikte evin hemen yan tarafında bulunan ahıra sıçradı. Ahırın içerisinde bulunan birçok hayvan, itfaiye ekipleri gelmeden önce mahalle sakinleri tarafından kurtarıldı. Daha sonra gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale etti, sonrasında ise önlem almak amacıyla mahallenin elektrik akımı kesildi. Çıkan yangın, maalesef evi ve ahırı kullanılamaz hale getirdi.Mehmet Önal’ın oğlu Samet, babasının telefonu şarj etmek için prize taktığını ve 5 dakika içerisinde telefonun bataryasının patlamasıyla yangın çıktığını söyledi. Telefonun hangi model olduğunu, kullanılan şarj aletinin ve telefon modelinin orijinal olup olmadığını bilmiyoruz. (öğrenebilseydik biz de iki cümle kurardık ama şimdi ne söylersek yalan olur)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0