• Anasayfa
  • İnternet
  • Mark Zuckerberg, Facebook'taki Profil Fotoğrafını Neden Değiştirdi?

Mark Zuckerberg, Facebook'taki Profil Fotoğrafını Neden Değiştirdi?

1
0
0
0
0
Mark Zuckerberg, Facebook'taki Profil Fotoğrafını Neden Değiştirdi?
Facebook'un kurucusu ve CEO'su olan Mark Zuckerberg, Facebook'taki profil fotoğrafını neden değiştirdiğini açıkladı.
Takip edenlerin çok iyi bileceği üzere Mark Zuckerberg, profil fotoğrafını çok fazla değiştirmez. Eğer bunu yapacaksa da herhangi bir konuya vurguya yapmak için yapar. (örneğin şuradaki fotoğrafını Facebook’un CelebratePride özelliğine vurgu yapmak için değiştirmişti ve birçok kullanıcı da fotoğrafını bu şekilde değiştirmişti) Zuckerberg, fotoğrafını tekrar hangi sebeple değiştirdiğini kendi profili üzerinden açıkladı.

Hindistan Başbakanı Narendra Modi ile internetin Hindistan için önemini konuşan ve ‘Digital India’ kampanyasına destek vermek için profilini değiştirdiğini söyleyen Zuckerberg, “Hindistan hükümeti kırsal toplumları internetle buluşturup daha çok hizmeti online olarak sağlamak için çabalıyor” dedi.

Zuckerberg’in Hindistan Başbakanı Modi ile yaptığı konuşmaya şuradan ulaşabilirsiniz. (Tabii konuşma İngilizce gerçekleşiyor, o yüzden dile hakim olmayan kişiler izlerken biraz sıkılabilir. Ama Hindistan’daki internet potansiyeli dışında kişisel konulardan da bahsedildiğini belirtelim. Örneğin Modi çocukluk anılarından ve annesinin hayatına olan etkisinden bahsetmiş, Mark da bundan oldukça etkilenmiş)
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0