• Anasayfa
  • İnternet
  • Mark Zuckerberg: Hislerimizi, Fotoğraf Gönderir Gibi Gönderebileceğiz

Mark Zuckerberg: Hislerimizi, Fotoğraf Gönderir Gibi Gönderebileceğiz

0
0
0
0
0
Facebook’un kurucusu ve CEO’su olan Mark Zuckerberg, sosyal medya platformlarının geleceğiyle ilgili önemli öngörülerde bulunarak “Artık hislerimizi fotoğraf gibi göndereceğimiz günler yakın” dedi.
Sosyal medyanın gücüyle ve işleyişiyle ilgili olarak pazar günü bir yazılı açıklama yapan Mark Zuckerberg, Facebook’un gelecekte nasıl bir misyona sahip olacağıyla ilgili bilgiler paylaştı. İnsanların mesajlaşmak için daha çok yazıyı kullanmak zorunda olduğunu fakat artık fotoğraf ve videolardan faydalanılarak daha zengin içeriklerin oluşturulduğunu belirten Zuckerberg, “Yakında tüm duyusal deneyimlerimizi istediğimiz zaman paylaşabileceğiz” dedi.

Daha önce devasa boyutlardaki bilgisayarlara mahkum olduğumuzu fakat bilgisayarların artık ceplerimize sığabildiğini söyleyen Zuckerberg, “Ancak buna rağmen biz bu cihazları sürekli değil günün bazı bölümlerinde kullanıyoruz. Gelecekte giyilebilir teknolojilerin gelişmesiyle bu cihazları sürekli kullanır hale gelebileceğiz. Bu da bizim iletişimizi geliştirecek” dedi.Gelecek yıllarda düşüncelerimizi hızlıca arkadaşlarımızla paylaşabileceğimizi söyleyen Zuckerberg, “İşte bu adımdan itibaren en yüksek iletişim seviyesini yakalamış olacağız” dedi.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0